Utforsk flere norske bedrifter →
BEDRIFTSKORT VIRKSOMHET
ARCTIC GULV AS
Gulvlegging og tapetsering
2,6 % EBIT-margin
ØKONOMI
Regnskap og nøkkeltall
Selskapsregnskap
Kort regnskapsperiode. Beløpene er ikke omregnet til helår og inngår ikke i årsvekst eller grafene.
Beløp i NOK
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 02.08.2023–31.12.2023 (kort periode) |
|---|---|---|---|
| Valuta | NOK | NOK | NOK |
| Driftsinntekter | 4 957 852 | 2 760 817 | 2 064 810 |
| Driftsresultat | 127 362 | -550 222 | 254 499 |
| Årsresultat | 116 638 | -558 131 | 198 165 |
| Egenkapital | 56 672 | -59 966 | 498 165 |
| Sum eiendeler | 652 914 | 460 582 | 988 191 |
| EBIT-margin | 2,6 % | -19,9 % | 12,3 % |
Indikatorer: egenkapital / eiendeler og EBIT / driftsinntekter. Midtlinjen er 0 %, skala −100 til +100 %. Ingen kredittvurdering.
Vis utvikling i NOK
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Kilder og omregningsgrunnlag
Selskap og konsern holdes atskilt. Samme historiske årskurs brukes på resultat og balanse. Manglende verdier vises som «—». Faktiske nullverdier beholdes.
- 2025 · NOK · original-NOK · kildeversjon 0b3028f235e5
- 2024 · NOK · original-NOK · kildeversjon 919695d87ed4
- 2023 · NOK · original-NOK-reported-fiscal-period · kildeversjon 11de5c2ba40a
Utvid for flere regnskapsposter. Vi viser poster med opplysninger i minst ett år. «—» betyr at en verdi mangler for det enkelte året.
Resultatregnskap12 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 02.08.2023–31.12.2023 (kort periode) |
|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | |||
| Sum salgsinntekter | 4 957 852 | 2 760 817 | 2 064 810 |
| Sum driftsinntekter | 4 957 852 | 2 760 817 | 2 064 810 |
| Driftskostnader | |||
| Lønnskostnader | 2 571 541 | 1 701 261 | 760 848 |
| Sum driftskostnader | 4 830 490 | 3 311 039 | 1 810 311 |
| Driftsresultat | |||
| Driftsresultat (EBIT) | 127 362 | -550 222 | 254 499 |
| Finansinntekter | |||
| Sum finansinntekter | 5 542 | 1 569 | 163 |
| Finanskostnader | |||
| Annen rentekostnad | 16 265 | 9 478 | 59 |
| Sum finanskostnader | 16 265 | 9 478 | 59 |
| Netto finansresultat | -10 723 | -7 909 | 104 |
| Resultat og skatt | |||
| Resultat før skatt | 116 638 | -558 131 | 254 603 |
| Skattekostnad ordinært resultat | — | 0 | 56 438 |
| Årsresultat | 116 638 | -558 131 | 198 165 |
Balanseregnskap13 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 02.08.2023–31.12.2023 (kort periode) |
|---|---|---|---|
| Finansielle anleggsmidler | |||
| Sum anleggsmidler | 640 147 | 192 630 | 292 474 |
| Omløpsmidler | |||
| Sum fordringer | 11 121 | 192 592 | 44 375 |
| Sum investeringer | 0 | 0 | — |
| Sum bankinnskudd og kontanter | 1 647 | 75 359 | 651 342 |
| Sum omløpsmidler | 12 768 | 267 952 | 695 717 |
| Sum eiendeler | 652 914 | 460 582 | 988 191 |
| Egenkapital | |||
| Sum innskutt egenkapital | 300 000 | 300 000 | 300 000 |
| Sum opptjent egenkapital | -243 328 | -359 966 | 198 165 |
| Sum egenkapital | 56 672 | -59 966 | 498 165 |
| Avsetninger og langsiktig gjeld | |||
| Sum langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | |||
| Sum kortsiktig gjeld | 505 089 | 520 547 | 490 027 |
| Sum gjeld | 596 242 | 520 547 | 490 027 |
| Totalsum | |||
| Sum egenkapital og gjeld | 652 914 | 460 581 | 988 192 |
LederlønnIkke tilgjengelig
Ingen opplysninger i det tilgjengelige regnskapsgrunnlaget.
REGISTEROPPLYSNINGER
Virksomheten i korte trekk
- Bransje
- 43.330 · Gulvlegging og tapetsering
- Registrert adresse
- Nedregata 64, 2640 VINSTRA
- Stiftet
- 02.08.2023
- Enhetstype
- Hovedenhet
ADRESSE OG EIENDOM
Eiendomsinformasjon
Nedregata 64, 2640 VINSTRA
Bedrifter på samme adresse
Tilgjengelige bedriftskort
Om adressekoblingen
Samme registrerte gateadresse, postnummer og kommune. Det dokumenterer ikke eierskap, leieforhold eller hvem som bruker bygget. Adressekoblingen identifiserer ikke en bestemt seksjon eller boenhet. Åpne opplysninger viser ikke hjemmelshavere, salgsdato, tomteareal eller en full bygningsoversikt.
REGISTRERTE ROLLER
Menneskene og virksomhetene bak.
| Navn | Rolle | Kildedato |
|---|---|---|
| Per StebergløkkenFødt 1966 | Styrets leder | 29.10.2026 |
| Per StebergløkkenFødt 1966 | Daglig leder | 29.10.2026 |
| WIDME REGNSKAP ASSe rolleoppføringen | Regnskapsfører | 29.10.2026 |
Kilde: Brønnøysundregistrene. Registrert rolle er ikke dokumentasjon på direkte kontaktinformasjon.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Rapporterte aksjonærer.
Per 31.12.2025 · 1 av 1 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| CAMCO ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 100,00 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
- CAMCO ASOrdinære aksjer100,00 %
Fast skala 0–100 %. Andeler er ikke normalisert. Ufylt del ligger utenfor vist sum.
Kilde: Skatteetaten. Eierandel er andel av aksjeantall, ikke nødvendigvis stemmerett eller kontroll. Personnavn gjelder separate kildeposter. Like navn er ikke automatisk samme person.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Selskapets aksjeposter
Selskapets egne investeringer i andre virksomheter. Aksjonærene som eier selskapet vises under Eierskap.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil 500 kildeposter undersøkes; visningen kan være avgrenset. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Indirekte eierskap
Utforsk dokumenterte eierveier gjennom selskaper. Hver vei og aksjeklasse vises separat; andelene summeres ikke.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil fire eierledd, 32 selskapsoppslag og 250 kjeder undersøkes innen et kort tidsbudsjett. Dette er et avgrenset utvalg, ikke en rangering av de største 250. Sykluser stoppes. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Direkte, rapporterte eierposter vises først. Åpne kartet for å utforske videre.
Direkte eierposter uten interaktivt kart
Per 31.12.2025 · 1 av 1 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| CAMCO ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 100,00 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
Kilde: Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Årsdatert aksjeeierskap er ikke nødvendigvis dagens stemmerett eller konsernkontroll.
Åpne interaktivt kart for direkte eierposter
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Se eiere og åpne selskapsledd videre, med samme årgang i hele treet.
Trykk på en bedrift for å åpne eiere. Bruk i for detaljer.