Utforsk flere norske bedrifter →
BEDRIFTSKORT VIRKSOMHET
NTB MASKINSERVICE AS
Reparasjon og vedlikehold av maskiner
0,7 % EBIT-margin
ØKONOMI
Regnskap og nøkkeltall
Selskapsregnskap
Kort regnskapsperiode. Beløpene er ikke omregnet til helår og inngår ikke i årsvekst eller grafene.
Beløp i NOK
| Regnskapspost | 2025 | 03.01.2024–31.12.2024 (kort periode) |
|---|---|---|
| Valuta | NOK | NOK |
| Driftsinntekter | 14 686 587 | 11 419 030 |
| Driftsresultat | 96 081 | 631 182 |
| Årsresultat | 51 487 | 480 782 |
| Egenkapital | 600 114 | 510 782 |
| Sum eiendeler | 2 412 692 | 2 121 545 |
| EBIT-margin | 0,7 % | 5,5 % |
Indikatorer: egenkapital / eiendeler og EBIT / driftsinntekter. Midtlinjen er 0 %, skala −100 til +100 %. Ingen kredittvurdering.
Vis utvikling i NOK
Graf krever minst to tilgjengelige NOK-år.
Graf krever minst to tilgjengelige NOK-år.
Kilder og omregningsgrunnlag
Selskap og konsern holdes atskilt. Samme historiske årskurs brukes på resultat og balanse. Manglende verdier vises som «—». Faktiske nullverdier beholdes.
- 2025 · NOK · original-NOK · kildeversjon 45a497e73e05
- 2024 · NOK · original-NOK-reported-fiscal-period · kildeversjon 1ea69923557c
Utvid for flere regnskapsposter. Vi viser poster med opplysninger i minst ett år. «—» betyr at en verdi mangler for det enkelte året.
Resultatregnskap12 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 03.01.2024–31.12.2024 (kort periode) |
|---|---|---|
| Driftsinntekter | ||
| Sum salgsinntekter | 14 686 587 | 11 419 030 |
| Sum driftsinntekter | 14 686 587 | 11 419 030 |
| Driftskostnader | ||
| Lønnskostnader | 5 736 893 | 3 538 806 |
| Sum driftskostnader | 14 590 505 | 10 787 848 |
| Driftsresultat | ||
| Driftsresultat (EBIT) | 96 081 | 631 182 |
| Finansinntekter | ||
| Sum finansinntekter | 2 586 | 796 |
| Finanskostnader | ||
| Annen rentekostnad | 5 839 | 1 670 |
| Sum finanskostnader | 16 982 | 10 257 |
| Netto finansresultat | -14 396 | -9 461 |
| Resultat og skatt | ||
| Resultat før skatt | 81 685 | 621 721 |
| Skattekostnad ordinært resultat | 30 198 | 140 939 |
| Årsresultat | 51 487 | 480 782 |
Balanseregnskap13 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 03.01.2024–31.12.2024 (kort periode) |
|---|---|---|
| Finansielle anleggsmidler | ||
| Sum anleggsmidler | 653 564 | 693 485 |
| Omløpsmidler | ||
| Sum fordringer | 1 264 675 | 901 287 |
| Sum investeringer | 0 | 0 |
| Sum bankinnskudd og kontanter | 494 452 | 526 773 |
| Sum omløpsmidler | 1 759 128 | 1 428 060 |
| Sum eiendeler | 2 412 692 | 2 121 545 |
| Egenkapital | ||
| Sum innskutt egenkapital | 30 000 | 30 000 |
| Sum opptjent egenkapital | 570 114 | 480 782 |
| Sum egenkapital | 600 114 | 510 782 |
| Avsetninger og langsiktig gjeld | ||
| Sum langsiktig gjeld | — | 17 598 |
| Kortsiktig gjeld | ||
| Sum kortsiktig gjeld | 1 805 248 | 1 593 165 |
| Sum gjeld | 1 812 578 | 1 610 763 |
| Totalsum | ||
| Sum egenkapital og gjeld | 2 412 692 | 2 121 545 |
LederlønnIkke tilgjengelig
Ingen opplysninger i det tilgjengelige regnskapsgrunnlaget.
REGISTEROPPLYSNINGER
Virksomheten i korte trekk
- Bransje
- 33.120 · Reparasjon og vedlikehold av maskiner
- Registrert adresse
- Skrubbmoen 16, 3619 SKOLLENBORG
- Stiftet
- 03.01.2024
- Enhetstype
- Hovedenhet
ADRESSE OG EIENDOM
Eiendomsinformasjon
Skrubbmoen 16, 3619 SKOLLENBORG
Bedrifter på samme adresse
Tilgjengelige bedriftskort
Om adressekoblingen
Samme registrerte gateadresse, postnummer og kommune. Det dokumenterer ikke eierskap, leieforhold eller hvem som bruker bygget. Adressekoblingen identifiserer ikke en bestemt seksjon eller boenhet. Åpne opplysninger viser ikke hjemmelshavere, salgsdato, tomteareal eller en full bygningsoversikt.
REGISTRERTE ROLLER
Menneskene og virksomhetene bak.
| Navn | Rolle | Kildedato |
|---|---|---|
| REVISORKOLLEGIET ASSe rolleoppføringen | Revisor | 29.10.2026 |
| Per Nymoen BrennhaugenFødt 2003 | Styremedlem | 29.10.2026 |
| Knut NordskogFødt 1969 | Styrets leder | 29.10.2026 |
| Vegard Andersen TeksleFødt 1987 | Styremedlem | 29.10.2026 |
| EXACTA ASSe rolleoppføringen | Regnskapsfører | 29.10.2026 |
| Vegard Andersen TeksleFødt 1987 | Daglig leder | 29.10.2026 |
Kilde: Brønnøysundregistrene. Registrert rolle er ikke dokumentasjon på direkte kontaktinformasjon.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Rapporterte aksjonærer.
Per 31.12.2025 · 3 av 3 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| BRENNHAUGEN HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 33,33 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| K. NORDSKOG HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 33,33 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| V. TEKSLE HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 33,33 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
- BRENNHAUGEN HOLDING ASOrdinære aksjer33,33 %
- K. NORDSKOG HOLDING ASOrdinære aksjer33,33 %
- V. TEKSLE HOLDING ASOrdinære aksjer33,33 %
Fast skala 0–100 %. Andeler er ikke normalisert. Ufylt del ligger utenfor vist sum.
Kilde: Skatteetaten. Eierandel er andel av aksjeantall, ikke nødvendigvis stemmerett eller kontroll. Personnavn gjelder separate kildeposter. Like navn er ikke automatisk samme person.
Tidligere rapporterte eierposter (3)
- 2024 · BRENNHAUGEN HOLDING AS · 33,33 %
- 2024 · K. NORDSKOG HOLDING AS · 33,33 %
- 2024 · V. TEKSLE HOLDING AS · 33,33 %
ÅRSDATERT EIERSKAP
Selskapets aksjeposter
Selskapets egne investeringer i andre virksomheter. Aksjonærene som eier selskapet vises under Eierskap.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil 500 kildeposter undersøkes; visningen kan være avgrenset. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Indirekte eierskap
Utforsk dokumenterte eierveier gjennom selskaper. Hver vei og aksjeklasse vises separat; andelene summeres ikke.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil fire eierledd, 32 selskapsoppslag og 250 kjeder undersøkes innen et kort tidsbudsjett. Dette er et avgrenset utvalg, ikke en rangering av de største 250. Sykluser stoppes. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Direkte, rapporterte eierposter vises først. Åpne kartet for å utforske videre.
Direkte eierposter uten interaktivt kart
Per 31.12.2025 · 3 av 3 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| BRENNHAUGEN HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 33,33 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| K. NORDSKOG HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 33,33 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| V. TEKSLE HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 33,33 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
Kilde: Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Årsdatert aksjeeierskap er ikke nødvendigvis dagens stemmerett eller konsernkontroll.
Åpne interaktivt kart for direkte eierposter
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Se eiere og åpne selskapsledd videre, med samme årgang i hele treet.
Trykk på en bedrift for å åpne eiere. Bruk i for detaljer.