Utforsk flere norske bedrifter →
BEDRIFTSKORT VIRKSOMHET
SCANDIDERMA AS
Produksjon av farmasøytiske råvarer
90,1 % EBIT-margin
ØKONOMI
Regnskap og nøkkeltall
Selskapsregnskap
Beløp i NOK
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Valuta | NOK | NOK | NOK |
| Driftsinntekter | 926 566 | 1 255 666 | 1 053 429 |
| Driftsresultat | 834 833 | 1 093 426 | -216 163 |
| Årsresultat | 834 824 | 1 207 592 | -216 206 |
| Egenkapital | -5 163 402 | -5 998 226 | -7 205 818 |
| Sum eiendeler | 33 | 416 343 | 409 850 |
| EBIT-margin | 90,1 % | 87,1 % | -20,5 % |
Indikatorer: egenkapital / eiendeler og EBIT / driftsinntekter. Midtlinjen er 0 %, skala −100 til +100 %. Ingen kredittvurdering.
Vis utvikling i NOK
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Kilder og omregningsgrunnlag
Selskap og konsern holdes atskilt. Samme historiske årskurs brukes på resultat og balanse. Manglende verdier vises som «—». Faktiske nullverdier beholdes.
- 2025 · NOK · original-NOK · kildeversjon 8cc4298fff10
- 2024 · NOK · original-NOK · kildeversjon e7d08fa793b4
- 2023 · NOK · original-NOK · kildeversjon 4bc184d55ccd
Utvid for flere regnskapsposter. Vi viser poster med opplysninger i minst ett år. «—» betyr at en verdi mangler for det enkelte året.
Resultatregnskap3 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | |||
| Sum driftsinntekter | 926 566 | 1 255 666 | 1 053 429 |
| Driftsresultat | |||
| Driftsresultat (EBIT) | 834 833 | 1 093 426 | -216 163 |
| Resultat og skatt | |||
| Årsresultat | 834 824 | 1 207 592 | -216 206 |
Balanseregnskap2 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Omløpsmidler | |||
| Sum eiendeler | 33 | 416 343 | 409 850 |
| Egenkapital | |||
| Sum egenkapital | -5 163 402 | -5 998 226 | -7 205 818 |
LederlønnIkke tilgjengelig
Ingen opplysninger i det tilgjengelige regnskapsgrunnlaget.
REGISTEROPPLYSNINGER
Virksomheten i korte trekk
- Bransje
- 21.100 · Produksjon av farmasøytiske råvarer
- Registrert adresse
- Stakkevollvegen 51, 9010 TROMSØ
- Stiftet
- 08.01.2010
- Enhetstype
- Hovedenhet
ADRESSE OG EIENDOM
Eiendomsinformasjon
Stakkevollvegen 51, 9010 TROMSØ
Bedrifter på samme adresse
Tilgjengelige bedriftskort
Om adressekoblingen
Samme registrerte gateadresse, postnummer og kommune. Det dokumenterer ikke eierskap, leieforhold eller hvem som bruker bygget. Adressekoblingen identifiserer ikke en bestemt seksjon eller boenhet. Åpne opplysninger viser ikke hjemmelshavere, salgsdato, tomteareal eller en full bygningsoversikt.
REGISTRERTE ROLLER
Menneskene og virksomhetene bak.
| Navn | Rolle | Kildedato |
|---|---|---|
| Kai-Hugo HebnesFødt 1978 | Styremedlem | 17.10.2026 |
| Edel Margrete KandalFødt 1958 | Styremedlem | 17.10.2026 |
| Geir Håvard KvalheimFødt 1977 | Daglig leder | 17.10.2026 |
| Geir Håvard KvalheimFødt 1977 | Styrets leder | 17.10.2026 |
Kilde: Brønnøysundregistrene. Registrert rolle er ikke dokumentasjon på direkte kontaktinformasjon.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Rapporterte aksjonærer.
Per 31.12.2025 · 10 av 16 tilgjengelige eierposter
- GHK INVEST ASOrdinære aksjer35,25 %
- KANDAL INVEST ASOrdinære aksjer19,17 %
- SEEBERG HOLDING ASOrdinære aksjer14,15 %
- IMPETO ASOrdinære aksjer6,01 %
- INGMAR FIMREITEOrdinære aksjer4,15 %
- Øvrige / ikke viste poster21,27 %
Fast skala 0–100 %. Andeler er ikke normalisert. Ufylt del ligger utenfor vist sum.
Flere selskapseiere (1)
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| KLAKEGG HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,21 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
Kilde: Skatteetaten. Eierandel er andel av aksjeantall, ikke nødvendigvis stemmerett eller kontroll. Personnavn gjelder separate kildeposter. Like navn er ikke automatisk samme person.
Tidligere rapporterte eierposter (32)
- 2024 · GHK INVEST AS · 35,25 %
- 2024 · KANDAL INVEST AS · 19,17 %
- 2024 · SEEBERG HOLDING AS · 14,15 %
- 2024 · IMPETO AS · 6,01 %
- 2024 · INGMAR FIMREITE · 4,15 %
- 2024 · DRUG DISCOVERY LABORATORY AS · 2,07 %
- 2024 · LAVOLD INVEST AS · 2,07 %
- 2024 · R3 HOLDING AS · 2,07 %
- 2024 · ARILD RUNE KLAKEGG · 1,87 %
- 2024 · FIMREITE AS · 1,20 %
- 2024 · REMI LUNDE SOLBAKKEN · 0,90 %
- 2024 · ARTHUR ANDERSEN KNUTSEN · 0,60 %
- 2024 · BÅRD STIAN NYBØ · 0,60 %
- 2024 · CHRISTOFFER RYAN · 0,27 %
- 2024 · DANIEL ERIKSEN MARTINSEN · 0,27 %
- 2024 · KLAKEGG HOLDING AS · 0,21 %
- 2023 · GHK INVEST AS · 35,25 %
- 2023 · KANDAL INVEST AS · 19,17 %
- 2023 · SEEBERG HOLDING AS · 14,15 %
- 2023 · IMPETO AS · 6,01 %
- 2023 · INGMAR FIMREITE · 4,15 %
- 2023 · DRUG DISCOVERY LABORATORY AS · 2,07 %
- 2023 · LAVOLD INVEST AS · 2,07 %
- 2023 · R3 HOLDING AS · 2,07 %
- 2023 · ARILD RUNE KLAKEGG · 1,87 %
- 2023 · FIMREITE AS · 1,20 %
- 2023 · REMI LUNDE SOLBAKKEN · 0,90 %
- 2023 · ARTHUR ANDERSEN KNUTSEN · 0,60 %
- 2023 · BÅRD STIAN NYBØ · 0,60 %
- 2023 · CHRISTOFFER RYAN · 0,27 %
- 2023 · DANIEL ERIKSEN MARTINSEN · 0,27 %
- 2023 · KLAKEGG HOLDING AS · 0,21 %
ÅRSDATERT EIERSKAP
Selskapets aksjeposter
Selskapets egne investeringer i andre virksomheter. Aksjonærene som eier selskapet vises under Eierskap.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil 500 kildeposter undersøkes; visningen kan være avgrenset. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Indirekte eierskap
Utforsk dokumenterte eierveier gjennom selskaper. Hver vei og aksjeklasse vises separat; andelene summeres ikke.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil fire eierledd, 32 selskapsoppslag og 250 kjeder undersøkes innen et kort tidsbudsjett. Dette er et avgrenset utvalg, ikke en rangering av de største 250. Sykluser stoppes. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Direkte, rapporterte eierposter vises først. Åpne kartet for å utforske videre.
Direkte eierposter uten interaktivt kart
Per 31.12.2025 · 10 av 16 tilgjengelige eierposter
Flere selskapseiere (1)
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| KLAKEGG HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,21 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
Kilde: Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Årsdatert aksjeeierskap er ikke nødvendigvis dagens stemmerett eller konsernkontroll.
Åpne interaktivt kart for direkte eierposter
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Se eiere og åpne selskapsledd videre, med samme årgang i hele treet.
Trykk på en bedrift for å åpne eiere. Bruk i for detaljer.