Utforsk flere norske bedrifter →
BEDRIFTSKORT VIRKSOMHET
FRIENDS HOSPITALITY GROUP AS
Drift av restauranter
Margin ikke beregnet
ØKONOMI
Regnskap og nøkkeltall
Selskapsregnskap
Beløp i NOK
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Valuta | NOK | NOK | NOK |
| Driftsinntekter | — | 4 000 | 3 469 157 |
| Driftsresultat | -3 387 000 | -1 629 000 | -7 403 586 |
| Årsresultat | -17 180 000 | -8 813 000 | -13 177 208 |
| Egenkapital | 137 910 000 | 158 619 000 | 144 177 775 |
| Sum eiendeler | 325 236 000 | 276 734 000 | 244 868 458 |
| EBIT-margin | — | -40 725,0 % | -213,4 % |
Indikatorer: egenkapital / eiendeler og EBIT / driftsinntekter. Midtlinjen er 0 %, skala −100 til +100 %. Ingen kredittvurdering.
Vis utvikling i NOK
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Kilder og omregningsgrunnlag
Selskap og konsern holdes atskilt. Samme historiske årskurs brukes på resultat og balanse. Manglende verdier vises som «—». Faktiske nullverdier beholdes.
- 2025 · NOK · original-NOK · kildeversjon 5566f940c7aa
- 2024 · NOK · original-NOK · kildeversjon 143e7182e4d2
- 2023 · NOK · original-NOK · kildeversjon cb21dd008b7e
Utvid for flere regnskapsposter. Vi viser poster med opplysninger i minst ett år. «—» betyr at en verdi mangler for det enkelte året.
Resultatregnskap3 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | |||
| Sum driftsinntekter | — | 4 000 | 3 469 157 |
| Driftsresultat | |||
| Driftsresultat (EBIT) | -3 387 000 | -1 629 000 | -7 403 586 |
| Resultat og skatt | |||
| Årsresultat | -17 180 000 | -8 813 000 | -13 177 208 |
Balanseregnskap2 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Omløpsmidler | |||
| Sum eiendeler | 325 236 000 | 276 734 000 | 244 868 458 |
| Egenkapital | |||
| Sum egenkapital | 137 910 000 | 158 619 000 | 144 177 775 |
LederlønnIkke tilgjengelig
Ingen opplysninger i det tilgjengelige regnskapsgrunnlaget.
Konsernregnskap
Beløp i NOK
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Valuta | NOK | NOK | NOK |
| Driftsinntekter | 991 260 000 | 984 063 000 | 715 283 000 |
| Driftsresultat | -53 781 000 | -26 542 000 | -45 992 000 |
| Årsresultat | -158 239 000 | -30 262 000 | -88 605 000 |
| Egenkapital | -119 983 000 | 39 737 000 | 55 303 000 |
| Sum eiendeler | 697 183 000 | 778 256 000 | 853 570 000 |
| EBIT-margin | -5,4 % | -2,7 % | -6,4 % |
Indikatorer: egenkapital / eiendeler og EBIT / driftsinntekter. Midtlinjen er 0 %, skala −100 til +100 %. Ingen kredittvurdering.
Vis utvikling i NOK
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Kilder og omregningsgrunnlag
Selskap og konsern holdes atskilt. Samme historiske årskurs brukes på resultat og balanse. Manglende verdier vises som «—». Faktiske nullverdier beholdes.
- 2025 · NOK · original-NOK · kildeversjon 4a6ea75848bf
- 2024 · NOK · original-NOK · kildeversjon 16a50d33c75a
- 2023 · NOK · original-NOK · kildeversjon 8dbfa8855cb6
Utvid for flere regnskapsposter. Vi viser poster med opplysninger i minst ett år. «—» betyr at en verdi mangler for det enkelte året.
Resultatregnskap3 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | |||
| Sum driftsinntekter | 991 260 000 | 984 063 000 | 715 283 000 |
| Driftsresultat | |||
| Driftsresultat (EBIT) | -53 781 000 | -26 542 000 | -45 992 000 |
| Resultat og skatt | |||
| Årsresultat | -158 239 000 | -30 262 000 | -88 605 000 |
Balanseregnskap2 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Omløpsmidler | |||
| Sum eiendeler | 697 183 000 | 778 256 000 | 853 570 000 |
| Egenkapital | |||
| Sum egenkapital | -119 983 000 | 39 737 000 | 55 303 000 |
LederlønnIkke tilgjengelig
Ingen opplysninger i det tilgjengelige regnskapsgrunnlaget.
REGISTEROPPLYSNINGER
Virksomheten i korte trekk
- Bransje
- 56.110 · Drift av restauranter
- Registrert adresse
- c/o Eik Norge, Storgata 37A, 0182 OSLO
- Stiftet
- 23.01.2018
- Enhetstype
- Hovedenhet
ADRESSE OG EIENDOM
Eiendomsinformasjon
c/o Eik Norge, Storgata 37A, 0182 OSLO
Bedrifter på samme adresse
Tilgjengelige bedriftskort
Om adressekoblingen
Samme registrerte gateadresse, postnummer og kommune. Det dokumenterer ikke eierskap, leieforhold eller hvem som bruker bygget. Adressekoblingen identifiserer ikke en bestemt seksjon eller boenhet. Åpne opplysninger viser ikke hjemmelshavere, salgsdato, tomteareal eller en full bygningsoversikt.
REGISTRERTE ROLLER
Menneskene og virksomhetene bak.
| Navn | Rolle | Kildedato |
|---|---|---|
| Erlend KarlsengFødt 1988 | Styremedlem | 17.10.2026 |
| REVICOM ASSe rolleoppføringen | Revisor | 17.10.2026 |
| Lars Syse ChristiansenFødt 1977 | Styrets leder | 17.10.2026 |
| Simen EinebærholmFødt 1990 | Styremedlem | 17.10.2026 |
Kilde: Brønnøysundregistrene. Registrert rolle er ikke dokumentasjon på direkte kontaktinformasjon.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Rapporterte aksjonærer.
Per 31.12.2025 · 10 av 48 tilgjengelige eierposter
- EIK S HOLDING ASOrdinære aksjer47,95 %
- NYE DYMAX INVEST ASOrdinære aksjer11,81 %
- ART VANDELAY INDUSTRIES ASOrdinære aksjer6,77 %
- JÆDEREN ASOrdinære aksjer5,93 %
- BRAMARE ASOrdinære aksjer5,13 %
- Øvrige / ikke viste poster22,41 %
Fast skala 0–100 %. Andeler er ikke normalisert. Ufylt del ligger utenfor vist sum.
Flere selskapseiere (29)
Kilde: Skatteetaten. Eierandel er andel av aksjeantall, ikke nødvendigvis stemmerett eller kontroll. Personnavn gjelder separate kildeposter. Like navn er ikke automatisk samme person.
Tidligere rapporterte eierposter (99)
- 2024 · EIK S HOLDING AS · 49,42 %
- 2024 · NYE DYMAX INVEST AS · 12,18 %
- 2024 · ART VANDELAY INDUSTRIES AS · 6,98 %
- 2024 · JÆDEREN AS · 6,11 %
- 2024 · R.E.N. GROUP AS · 3,57 %
- 2024 · BRAMARE AS · 2,82 %
- 2024 · MG EQUITY PARTNERS AS · 2,55 %
- 2024 · CONCEPT RESTAURANTS AS · 2,33 %
- 2024 · WE COME IN PEACE AS · 1,85 %
- 2024 · BERGSTRØM AS · 1,50 %
- 2024 · PARESA HOLDING AS · 1,29 %
- 2024 · B.O. HOLDING AS · 0,94 %
- 2024 · WILLAND HOLDING AS · 0,87 %
- 2024 · M.S. HOLDING AS · 0,75 %
- 2024 · THELMA-HOLDING AS · 0,75 %
- 2024 · PARMEGGIANI & CO AS · 0,71 %
- 2024 · BRAATHEN ASSET GROUP AS · 0,65 %
- 2024 · TVG HOLDING AS · 0,65 %
- 2024 · KUBOA AS · 0,49 %
- 2024 · SHARP AS · 0,37 %
- 2024 · SAYAN HOLDING AS · 0,35 %
- 2024 · HARALD PERSKAAS AS · 0,32 %
- 2024 · LTH PERFECT SERVE AS · 0,25 %
- 2024 · ERIK LANGØY BERLING · 0,19 %
- 2024 · MARI TROMMALD · 0,17 %
- 2024 · SVEIN ERIK KARLSENG · 0,17 %
- 2024 · AJNJ AS · 0,13 %
- 2024 · CAK AS · 0,13 %
- 2024 · HORNSUND INVEST AS · 0,12 %
- 2024 · BØCK HOLDING AS · 0,12 %
- 2024 · HANS PETTER VALEN · 0,10 %
- 2024 · ROCKSTUFF AS · 0,08 %
- 2024 · LØNNIS AS · 0,08 %
- 2024 · ERIK VARHAUG · 0,08 %
- 2024 · JORO AS · 0,07 %
- 2024 · PØLSA AS · 0,06 %
- 2024 · SIKKER JERNBANE AS · 0,06 %
- 2024 · PETTER VERMELI · 0,05 %
- 2024 · HANNE KAREN LANDBØ · 0,04 %
- 2024 · ESPEN JAKOBSEN · 0,04 %
- 2024 · LEEVES INVEST AS · 0,04 %
- 2024 · POST COVID PRODUCTIONS AS · 0,03 %
- 2024 · SIMEN SOLLI SCHØIEN · 0,03 %
- 2024 · KJELSÅSFOTOGRAFEN AS · 0,03 %
- 2024 · LØYROM INVEST AS · 0,03 %
- 2024 · RED WALNUT AS · 0,03 %
- 2024 · ERICHSEN HOLDING AS · 0,03 %
- 2024 · KNAB INVEST AS · 0,03 %
- 2024 · DISRUPTØREN AS · 0,02 %
- 2024 · MORTEN FRØID · 0,02 %
- 2024 · ROBIN KRISTOFFER SIMONSEN · 0,02 %
- 2024 · JONAS HAUGEN WIIG · 0,01 %
- 2024 · PATRIK ASPLUND STENSETH · 0,01 %
- 2024 · CORIOLIS AS · 0,01 %
- 2023 · EIK S HOLDING AS · 55,59 %
- 2023 · NYE DYMAX INVEST AS · 13,70 %
- 2023 · ART VANDELAY INDUSTRIES AS · 7,85 %
- 2023 · JÆDEREN AS · 6,88 %
- 2023 · MG EQUITY PARTNERS AS · 2,87 %
- 2023 · CONCEPT RESTAURANTS AS · 2,52 %
- 2023 · BRAMARE AS · 1,87 %
- 2023 · B.O. HOLDING AS · 1,06 %
- 2023 · M.S. HOLDING AS · 0,85 %
- 2023 · THELMA-HOLDING AS · 0,85 %
- 2023 · PARMEGGIANI & CO AS · 0,80 %
- 2023 · BRAATHEN ASSET GROUP AS · 0,73 %
- 2023 · TVG HOLDING AS · 0,73 %
- 2023 · KUBOA AS · 0,55 %
- 2023 · SHARP AS · 0,42 %
- 2023 · SAYAN HOLDING AS · 0,39 %
- 2023 · ERIK LANGØY BERLING · 0,21 %
- 2023 · MARI TROMMALD · 0,19 %
- 2023 · SVEIN ERIK KARLSENG · 0,19 %
- 2023 · CAK AS · 0,14 %
- 2023 · HORNSUND INVEST AS · 0,14 %
- 2023 · BØCK HOLDING AS · 0,13 %
- 2023 · HANS PETTER VALEN · 0,12 %
- 2023 · ROCKSTUFF AS · 0,10 %
- 2023 · LØNNIS AS · 0,10 %
- 2023 · ERIK VARHAUG · 0,09 %
- 2023 · PØLSA AS · 0,06 %
- 2023 · SIKKER JERNBANE AS · 0,06 %
- 2023 · PETTER VERMELI · 0,05 %
- 2023 · HANNE KAREN LANDBØ · 0,05 %
- 2023 · ESPEN JAKOBSEN · 0,04 %
- 2023 · LEEVES INVEST AS · 0,04 %
- 2023 · POST COVID PRODUCTIONS AS · 0,04 %
- 2023 · SIMEN SOLLI SCHØIEN · 0,04 %
- 2023 · KJELSÅSFOTOGRAFEN AS · 0,04 %
- 2023 · LØYROM INVEST AS · 0,04 %
- 2023 · RED WALNUT AS · 0,03 %
- 2023 · ERICHSEN HOLDING AS · 0,03 %
- 2023 · KNAB INVEST AS · 0,03 %
- 2023 · DISRUPTØREN AS · 0,03 %
- 2023 · MORTEN FRØID · 0,03 %
- 2023 · ROBIN KRISTOFFER SIMONSEN · 0,02 %
- 2023 · JONAS HAUGEN WIIG · 0,01 %
- 2023 · PATRIK ASPLUND STENSETH · 0,01 %
- 2023 · CORIOLIS AS · 0,01 %
ÅRSDATERT EIERSKAP
Selskapets aksjeposter
Selskapets egne investeringer i andre virksomheter. Aksjonærene som eier selskapet vises under Eierskap.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil 500 kildeposter undersøkes; visningen kan være avgrenset. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Indirekte eierskap
Utforsk dokumenterte eierveier gjennom selskaper. Hver vei og aksjeklasse vises separat; andelene summeres ikke.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil fire eierledd, 32 selskapsoppslag og 250 kjeder undersøkes innen et kort tidsbudsjett. Dette er et avgrenset utvalg, ikke en rangering av de største 250. Sykluser stoppes. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Direkte, rapporterte eierposter vises først. Åpne kartet for å utforske videre.
Direkte eierposter uten interaktivt kart
Per 31.12.2025 · 10 av 48 tilgjengelige eierposter
Flere selskapseiere (29)
Kilde: Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Årsdatert aksjeeierskap er ikke nødvendigvis dagens stemmerett eller konsernkontroll.
Åpne interaktivt kart for direkte eierposter
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Se eiere og åpne selskapsledd videre, med samme årgang i hele treet.
Trykk på en bedrift for å åpne eiere. Bruk i for detaljer.