Utforsk flere norske bedrifter →
BEDRIFTSKORT VIRKSOMHET
HOFSTADVEIEN 42 AS
Eiendomsforvaltning på oppdrag
42,0 % EBIT-margin
ØKONOMI
Regnskap og nøkkeltall
Selskapsregnskap
Beløp i NOK
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Valuta | NOK | NOK | NOK |
| Driftsinntekter | 2 354 841 | 2 725 847 | 2 401 398 |
| Driftsresultat | 988 682 | 1 126 726 | 984 048 |
| Årsresultat | -1 797 160 | -825 834 | -883 650 |
| Egenkapital | -1 315 680 | 481 480 | 1 307 314 |
| Sum eiendeler | 29 909 199 | 30 895 540 | 31 630 106 |
| EBIT-margin | 42,0 % | 41,3 % | 41,0 % |
Indikatorer: egenkapital / eiendeler og EBIT / driftsinntekter. Midtlinjen er 0 %, skala −100 til +100 %. Ingen kredittvurdering.
Vis utvikling i NOK
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Kilder og omregningsgrunnlag
Selskap og konsern holdes atskilt. Samme historiske årskurs brukes på resultat og balanse. Manglende verdier vises som «—». Faktiske nullverdier beholdes.
- 2025 · NOK · original-NOK · kildeversjon dc975ec66167
- 2024 · NOK · original-NOK · kildeversjon 56c6326d1abc
- 2023 · NOK · original-NOK · kildeversjon d1280ec6c164
Utvid for flere regnskapsposter. Vi viser poster med opplysninger i minst ett år. «—» betyr at en verdi mangler for det enkelte året.
Resultatregnskap3 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | |||
| Sum driftsinntekter | 2 354 841 | 2 725 847 | 2 401 398 |
| Driftsresultat | |||
| Driftsresultat (EBIT) | 988 682 | 1 126 726 | 984 048 |
| Resultat og skatt | |||
| Årsresultat | -1 797 160 | -825 834 | -883 650 |
Balanseregnskap2 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Omløpsmidler | |||
| Sum eiendeler | 29 909 199 | 30 895 540 | 31 630 106 |
| Egenkapital | |||
| Sum egenkapital | -1 315 680 | 481 480 | 1 307 314 |
LederlønnIkke tilgjengelig
Ingen opplysninger i det tilgjengelige regnskapsgrunnlaget.
REGISTEROPPLYSNINGER
Virksomheten i korte trekk
- Bransje
- 68.320 · Eiendomsforvaltning på oppdrag
- Registrert adresse
- Hofstadvegen 42, 7224 MELHUS
- Stiftet
- 09.04.2018
- Enhetstype
- Hovedenhet
ADRESSE OG EIENDOM
Eiendomsinformasjon
Hofstadvegen 42, 7224 MELHUS
Bedrifter på samme adresse
Tilgjengelige bedriftskort
Om adressekoblingen
Samme registrerte gateadresse, postnummer og kommune. Det dokumenterer ikke eierskap, leieforhold eller hvem som bruker bygget. Adressekoblingen identifiserer ikke en bestemt seksjon eller boenhet. Åpne opplysninger viser ikke hjemmelshavere, salgsdato, tomteareal eller en full bygningsoversikt.
REGISTRERTE ROLLER
Menneskene og virksomhetene bak.
| Navn | Rolle | Kildedato |
|---|---|---|
| ORKLA REVISJON ASSe rolleoppføringen | Revisor | 17.10.2026 |
| Jostein FlåFødt 1963 | Styremedlem | 17.10.2026 |
| Per Arne HaugenFødt 1960 | Styrets leder | 17.10.2026 |
| MELHUS REGNSKAP ASSe rolleoppføringen | Regnskapsfører | 17.10.2026 |
| Frode StensåsFødt 1963 | Styremedlem | 17.10.2026 |
Kilde: Brønnøysundregistrene. Registrert rolle er ikke dokumentasjon på direkte kontaktinformasjon.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Rapporterte aksjonærer.
Per 31.12.2025 · 7 av 7 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| GAULDAL HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 27,63 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| STENSÅS INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 27,63 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| RCLN EIENDOM ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 14,92 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| SPENCER ELEKTRO ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 14,92 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| RET INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 5,53 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| VEGARD KEISERÅS ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 5,53 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| HOFSTADVEIEN 42 ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 3,84 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
- GAULDAL HOLDING ASOrdinære aksjer27,63 %
- STENSÅS INVEST ASOrdinære aksjer27,63 %
- RCLN EIENDOM ASOrdinære aksjer14,92 %
- SPENCER ELEKTRO ASOrdinære aksjer14,92 %
- RET INVEST ASOrdinære aksjer5,53 %
- Øvrige / ikke viste poster9,36 %
Fast skala 0–100 %. Andeler er ikke normalisert. Ufylt del ligger utenfor vist sum.
Kilde: Skatteetaten. Eierandel er andel av aksjeantall, ikke nødvendigvis stemmerett eller kontroll. Personnavn gjelder separate kildeposter. Like navn er ikke automatisk samme person.
Tidligere rapporterte eierposter (14)
- 2024 · GAULDAL HOLDING AS · 27,63 %
- 2024 · STENSÅS INVEST AS · 27,63 %
- 2024 · SPENCER ELEKTRO AS · 14,92 %
- 2024 · ØKOVENT AS · 14,92 %
- 2024 · RET INVEST AS · 5,53 %
- 2024 · VEGARD KEISERÅS AS · 5,53 %
- 2024 · HOFSTADVEIEN 42 AS · 3,84 %
- 2023 · GAULDAL HOLDING AS · 25,77 %
- 2023 · STENSÅS INVEST AS · 25,77 %
- 2023 · SPENCER ELEKTRO AS · 13,92 %
- 2023 · ØKOVENT AS · 13,92 %
- 2023 · HOFSTADVEIEN 42 AS · 10,30 %
- 2023 · RET INVEST AS · 5,15 %
- 2023 · VEGARD KEISERÅS AS · 5,15 %
ÅRSDATERT EIERSKAP
Selskapets aksjeposter
Selskapets egne investeringer i andre virksomheter. Aksjonærene som eier selskapet vises under Eierskap.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil 500 kildeposter undersøkes; visningen kan være avgrenset. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Indirekte eierskap
Utforsk dokumenterte eierveier gjennom selskaper. Hver vei og aksjeklasse vises separat; andelene summeres ikke.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil fire eierledd, 32 selskapsoppslag og 250 kjeder undersøkes innen et kort tidsbudsjett. Dette er et avgrenset utvalg, ikke en rangering av de største 250. Sykluser stoppes. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Direkte, rapporterte eierposter vises først. Åpne kartet for å utforske videre.
Direkte eierposter uten interaktivt kart
Per 31.12.2025 · 7 av 7 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| GAULDAL HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 27,63 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| STENSÅS INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 27,63 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| RCLN EIENDOM ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 14,92 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| SPENCER ELEKTRO ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 14,92 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| RET INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 5,53 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| VEGARD KEISERÅS ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 5,53 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| HOFSTADVEIEN 42 ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 3,84 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
Kilde: Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Årsdatert aksjeeierskap er ikke nødvendigvis dagens stemmerett eller konsernkontroll.
Åpne interaktivt kart for direkte eierposter
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Se eiere og åpne selskapsledd videre, med samme årgang i hele treet.
Trykk på en bedrift for å åpne eiere. Bruk i for detaljer.