Utforsk flere norske bedrifter →

BEDRIFTSKORT VIRKSOMHET

STANSEFABRIKKEN HOME AS

Org.nr. 924 032 146ASSARPSBORGNæringskode 46.640

Engroshandel med maskiner og utstyr ellers

Soliditet: God · 54,1 % (2025)
Selskapsregnskap i NOK · 2023: 26 350 529 NOK · 2024: 20 888 122 NOK · 2025: 16 979 898 NOK
2023–2025 · NOK
Driftsinntekter17,0 mill. NOK
2025 · selskap↓ 18,7 % fra 2024
Selskapsregnskap i NOK · 2023: 453 422 NOK · 2024: -2 689 440 NOK · 2025: -3 988 013 NOK
2023–2025 · NOK
Driftsresultat · EBIT-4,0 mill. NOK
2025 · selskap↓ 1,3 mill. NOK fra 2024

-23,5 % EBIT-margin

Registrerte ansatte0–4 ansatte
Ved siste kontroll: RegistrertEksakt antall ikke oppgitt

ØKONOMI

Regnskap og nøkkeltall

Beløp i hele valutaenheter
Selskapsregnskap

Beløp i NOK

Selskapsregnskap · beløp uten visningsavrunding til tusen
Regnskapspost202520242023
ValutaNOKNOKNOK
Driftsinntekter16 979 89820 888 12226 350 529
Driftsresultat-3 988 013-2 689 440453 422
Årsresultat-3 145 038-2 058 874282 460
Egenkapital7 213 2487 464 6589 319 652
Sum eiendeler13 325 31911 103 31413 734 312
EBIT-margin-23,5 %-12,9 %1,7 %

Indikatorer: egenkapital / eiendeler og EBIT / driftsinntekter. Midtlinjen er 0 %, skala −100 til +100 %. Ingen kredittvurdering.

Vis utvikling i NOK
DriftsinntekterNOK · 2023–202517,0 mill. NOK
↓ 18,7 % fra 2024
Driftsinntekter202320242025

Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.

DriftsresultatNOK · 2023–2025-4,0 mill. NOK
↓ 1,3 mill. NOK fra 2024
Driftsresultat202320242025

Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.

Kilder og omregningsgrunnlag

Selskap og konsern holdes atskilt. Samme historiske årskurs brukes på resultat og balanse. Manglende verdier vises som «—». Faktiske nullverdier beholdes.

  • 2025 · NOK · original-NOK · kildeversjon c1d21d121ae5
  • 2024 · NOK · original-NOK · kildeversjon f3c03dbb1d99
  • 2023 · NOK · original-NOK · kildeversjon 8e26e23bdc95

Utvid for flere regnskapsposter. Vi viser poster med opplysninger i minst ett år. «—» betyr at en verdi mangler for det enkelte året.

Resultatregnskap3 poster med opplysninger
Selskapsregnskap · Resultatregnskap · hele valutaenheter
Regnskapspost202520242023
Driftsinntekter
Sum driftsinntekter16 979 89820 888 12226 350 529
Driftsresultat
Driftsresultat (EBIT)-3 988 013-2 689 440453 422
Resultat og skatt
Årsresultat-3 145 038-2 058 874282 460
Balanseregnskap2 poster med opplysninger
Selskapsregnskap · Balanseregnskap · hele valutaenheter
Regnskapspost202520242023
Omløpsmidler
Sum eiendeler13 325 31911 103 31413 734 312
Egenkapital
Sum egenkapital7 213 2487 464 6589 319 652
LederlønnIkke tilgjengelig

Ingen opplysninger i det tilgjengelige regnskapsgrunnlaget.

REGISTEROPPLYSNINGER

Virksomheten i korte trekk

Ved siste kontroll: Registrert
Bransje
46.640 · Engroshandel med maskiner og utstyr ellers
Registrert adresse
Bjørnstadmyra 22, 1712 GRÅLUM
Stiftet
15.10.2019
Enhetstype
Hovedenhet

ADRESSE OG EIENDOM

Eiendomsinformasjon

Åpne data

Bjørnstadmyra 22, 1712 GRÅLUM

Henter eiendomsopplysninger …

© Kartverket · CC BY 4.0

Bedrifter på samme adresse

Tilgjengelige bedriftskort

    Om adressekoblingen

    Samme registrerte gateadresse, postnummer og kommune. Det dokumenterer ikke eierskap, leieforhold eller hvem som bruker bygget. Adressekoblingen identifiserer ikke en bestemt seksjon eller boenhet. Åpne opplysninger viser ikke hjemmelshavere, salgsdato, tomteareal eller en full bygningsoversikt.

    REGISTRERTE ROLLER

    Menneskene og virksomhetene bak.

    Søk i registrerte roller →Undersøk verv og dokumenterte forbindelser.
    NavnRolleKildedato
    Frank Robert Hilmarsen WirumFødt 1963Styremedlem19.10.2026
    ERNST & YOUNG ASSe rolleoppføringenRevisor19.10.2026
    Inger Aaseby SkorstadFødt 1957Styremedlem19.10.2026
    LUNDEN REGNSKAP ASSe rolleoppføringenRegnskapsfører19.10.2026
    Trond Hallvard BergstuenFødt 1969Daglig leder19.10.2026
    Ingvar ApelandFødt 1970Styrets leder19.10.2026
    Per Kristian GablerFødt 1970Styremedlem19.10.2026

    Kilde: Brønnøysundregistrene. Registrert rolle er ikke dokumentasjon på direkte kontaktinformasjon.

    ÅRSDATERT EIERSKAP

    Rapporterte aksjonærer.

    Søk i aksjonærer →Finn en aksjonær og følg rapporterte eierposter.

    Per 31.12.2025 · 1 av 1 tilgjengelige eierposter

    AksjonærAndel / aksjeklasseKildedato
    STAFA INDUSTRIER ASSe eierpostenSe aksjepostene →100,00 % · Ordinære aksjer31.12.2025
    Fordeling av aksjeantall 31.12.2025
    100,0 %vist andel av aksjene
    • STAFA INDUSTRIER ASOrdinære aksjer100,00 %

    Fast skala 0–100 %. Andeler er ikke normalisert. Ufylt del ligger utenfor vist sum.

    Kilde: Skatteetaten. Eierandel er andel av aksjeantall, ikke nødvendigvis stemmerett eller kontroll. Personnavn gjelder separate kildeposter. Like navn er ikke automatisk samme person.

    Tidligere rapporterte eierposter (2)

    ÅRSDATERT EIERSKAP

    Selskapets aksjeposter

    Selskapets egne investeringer i andre virksomheter. Aksjonærene som eier selskapet vises under Eierskap.

    Kilde og avgrensning

    Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.

    Inntil 500 kildeposter undersøkes; visningen kan være avgrenset. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.

    ÅRSDATERT EIERSKAP

    Indirekte eierskap

    Utforsk dokumenterte eierveier gjennom selskaper. Hver vei og aksjeklasse vises separat; andelene summeres ikke.

    Kilde og avgrensning

    Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.

    Inntil fire eierledd, 32 selskapsoppslag og 250 kjeder undersøkes innen et kort tidsbudsjett. Dette er et avgrenset utvalg, ikke en rangering av de største 250. Sykluser stoppes. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.

    FORBINDELSER

    Utforsk eierstrukturen.

    Direkte, rapporterte eierposter vises først. Åpne kartet for å utforske videre.

    Direkte eierposter uten interaktivt kart

    Per 31.12.2025 · 1 av 1 tilgjengelige eierposter

    AksjonærAndel / aksjeklasseKildedato
    STAFA INDUSTRIER ASSe eierpostenSe aksjepostene →100,00 % · Ordinære aksjer31.12.2025

    Kilde: Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Årsdatert aksjeeierskap er ikke nødvendigvis dagens stemmerett eller konsernkontroll.

    Åpne interaktivt kart for direkte eierposter

    FORBINDELSER

    Utforsk eierstrukturen.

    Se eiere og åpne selskapsledd videre, med samme årgang i hele treet.

    Årsdatert eierskap