Utforsk flere norske bedrifter →
BEDRIFTSKORT VIRKSOMHET
STAVANGER KAPITALFORVALTING INVEST 2 AS
Industri-, produkt- og motedesignvirksomhet
Margin ikke beregnet
ØKONOMI
Regnskap og nøkkeltall
Selskapsregnskap
Beløp i NOK
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Valuta | NOK | NOK | NOK |
| Driftsinntekter | — | — | — |
| Driftsresultat | -48 154 | -30 896 | -37 667 |
| Årsresultat | -31 478 | -30 896 | -37 667 |
| Egenkapital | 65 010 289 | 51 441 767 | 44 822 663 |
| Sum eiendeler | 65 047 777 | 51 441 767 | 44 822 663 |
| EBIT-margin | — | — | — |
Indikatorer: egenkapital / eiendeler og EBIT / driftsinntekter. Midtlinjen er 0 %, skala −100 til +100 %. Ingen kredittvurdering.
Vis utvikling i NOK
Graf krever minst to tilgjengelige NOK-år.
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Kilder og omregningsgrunnlag
Selskap og konsern holdes atskilt. Samme historiske årskurs brukes på resultat og balanse. Manglende verdier vises som «—». Faktiske nullverdier beholdes.
- 2025 · NOK · original-NOK · kildeversjon 5e5cf94b1118
- 2024 · NOK · original-NOK · kildeversjon 0654024b619d
- 2023 · NOK · original-NOK · kildeversjon 2d638f244ced
Utvid for flere regnskapsposter. Vi viser poster med opplysninger i minst ett år. «—» betyr at en verdi mangler for det enkelte året.
Resultatregnskap2 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsresultat | |||
| Driftsresultat (EBIT) | -48 154 | -30 896 | -37 667 |
| Resultat og skatt | |||
| Årsresultat | -31 478 | -30 896 | -37 667 |
Balanseregnskap2 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Omløpsmidler | |||
| Sum eiendeler | 65 047 777 | 51 441 767 | 44 822 663 |
| Egenkapital | |||
| Sum egenkapital | 65 010 289 | 51 441 767 | 44 822 663 |
LederlønnIkke tilgjengelig
Ingen opplysninger i det tilgjengelige regnskapsgrunnlaget.
REGISTEROPPLYSNINGER
Virksomheten i korte trekk
- Bransje
- 74.110 · Industri-, produkt- og motedesignvirksomhet
- Registrert adresse
- Granneslia 8B, 4044 HAFRSFJORD
- Stiftet
- 17.09.2020
- Enhetstype
- Hovedenhet
ADRESSE OG EIENDOM
Eiendomsinformasjon
Granneslia 8B, 4044 HAFRSFJORD
Bedrifter på samme adresse
Tilgjengelige bedriftskort
Om adressekoblingen
Samme registrerte gateadresse, postnummer og kommune. Det dokumenterer ikke eierskap, leieforhold eller hvem som bruker bygget. Adressekoblingen identifiserer ikke en bestemt seksjon eller boenhet. Åpne opplysninger viser ikke hjemmelshavere, salgsdato, tomteareal eller en full bygningsoversikt.
REGISTRERTE ROLLER
Menneskene og virksomhetene bak.
| Navn | Rolle | Kildedato |
|---|---|---|
| AIDER ASSe rolleoppføringen | Regnskapsfører | 19.10.2026 |
| Ingvar GrannesFødt 1971 | Styrets leder | 19.10.2026 |
| Tor Oskar SkiftunFødt 1982 | Styremedlem | 19.10.2026 |
| REVISJON VEST ASSe rolleoppføringen | Revisor | 19.10.2026 |
Kilde: Brønnøysundregistrene. Registrert rolle er ikke dokumentasjon på direkte kontaktinformasjon.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Rapporterte aksjonærer.
Per 31.12.2025 · 10 av 14 tilgjengelige eierposter
- KRISTIANS AND ASOrdinære aksjer19,46 %
- SIRIUS ASOrdinære aksjer19,46 %
- STAVANGER KAPITALFORVALTNING ASOrdinære aksjer15,92 %
- TURBINOVA ASOrdinære aksjer14,45 %
- EGENES INVEST ASOrdinære aksjer9,20 %
- Øvrige / ikke viste poster21,51 %
Fast skala 0–100 %. Andeler er ikke normalisert. Ufylt del ligger utenfor vist sum.
Flere selskapseiere (4)
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| HOLMRYGER KAPITALFORVALTNING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,71 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| JAK STENE INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,71 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| KH FINANS ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,71 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| BALM INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,58 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
Kilde: Skatteetaten. Eierandel er andel av aksjeantall, ikke nødvendigvis stemmerett eller kontroll. Personnavn gjelder separate kildeposter. Like navn er ikke automatisk samme person.
Tidligere rapporterte eierposter (28)
- 2024 · KRISTIANS AND AS · 18,69 %
- 2024 · SIRIUS AS · 18,69 %
- 2024 · STAVANGER KAPITALFORVALTNING AS · 15,29 %
- 2024 · TURBINOVA AS · 13,88 %
- 2024 · EGENES INVEST AS · 10,34 %
- 2024 · WIIG INVESTMENT AS · 9,98 %
- 2024 · INCREMENTOR AS · 4,23 %
- 2024 · LANGSYN AS · 2,89 %
- 2024 · STEINSHOLM INVEST AS · 2,64 %
- 2024 · HILDR AS · 0,68 %
- 2024 · HOLMRYGER KAPITALFORVALTNING AS · 0,68 %
- 2024 · JAK STENE INVEST AS · 0,68 %
- 2024 · KH FINANS AS · 0,68 %
- 2024 · BALM INVEST AS · 0,65 %
- 2023 · KRISTIANS AND AS · 17,94 %
- 2023 · SIRIUS AS · 17,94 %
- 2023 · STAVANGER KAPITALFORVALTNING AS · 14,67 %
- 2023 · TURBINOVA AS · 13,88 %
- 2023 · EGENES INVEST AS · 11,86 %
- 2023 · WIIG INVESTMENT AS · 9,98 %
- 2023 · INCREMENTOR AS · 4,63 %
- 2023 · STEINSHOLM INVEST AS · 2,96 %
- 2023 · LANGSYN AS · 2,87 %
- 2023 · BALM INVEST AS · 0,65 %
- 2023 · HILDR AS · 0,65 %
- 2023 · HOLMRYGER KAPITALFORVALTNING AS · 0,65 %
- 2023 · JAK STENE INVEST AS · 0,65 %
- 2023 · KH FINANS AS · 0,65 %
ÅRSDATERT EIERSKAP
Selskapets aksjeposter
Selskapets egne investeringer i andre virksomheter. Aksjonærene som eier selskapet vises under Eierskap.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil 500 kildeposter undersøkes; visningen kan være avgrenset. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Indirekte eierskap
Utforsk dokumenterte eierveier gjennom selskaper. Hver vei og aksjeklasse vises separat; andelene summeres ikke.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil fire eierledd, 32 selskapsoppslag og 250 kjeder undersøkes innen et kort tidsbudsjett. Dette er et avgrenset utvalg, ikke en rangering av de største 250. Sykluser stoppes. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Direkte, rapporterte eierposter vises først. Åpne kartet for å utforske videre.
Direkte eierposter uten interaktivt kart
Per 31.12.2025 · 10 av 14 tilgjengelige eierposter
Flere selskapseiere (4)
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| HOLMRYGER KAPITALFORVALTNING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,71 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| JAK STENE INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,71 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| KH FINANS ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,71 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| BALM INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,58 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
Kilde: Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Årsdatert aksjeeierskap er ikke nødvendigvis dagens stemmerett eller konsernkontroll.
Åpne interaktivt kart for direkte eierposter
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Se eiere og åpne selskapsledd videre, med samme årgang i hele treet.
Trykk på en bedrift for å åpne eiere. Bruk i for detaljer.