Utforsk flere norske bedrifter →
BEDRIFTSKORT VIRKSOMHET
WOOLF MERINO AS
Produksjon av klær av trikotasje og heklede klær
35,8 % EBIT-margin
ØKONOMI
Regnskap og nøkkeltall
Selskapsregnskap
Beløp i NOK
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Valuta | NOK | NOK | NOK |
| Driftsinntekter | 1 814 673 | 2 557 875 | 2 038 009 |
| Driftsresultat | 650 177 | -584 814 | -345 117 |
| Årsresultat | 425 534 | -730 932 | -365 958 |
| Egenkapital | 988 994 | 563 461 | 1 294 392 |
| Sum eiendeler | 2 832 237 | 2 247 442 | 3 352 170 |
| EBIT-margin | 35,8 % | -22,9 % | -16,9 % |
Indikatorer: egenkapital / eiendeler og EBIT / driftsinntekter. Midtlinjen er 0 %, skala −100 til +100 %. Ingen kredittvurdering.
Vis utvikling i NOK
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Kilder og omregningsgrunnlag
Selskap og konsern holdes atskilt. Samme historiske årskurs brukes på resultat og balanse. Manglende verdier vises som «—». Faktiske nullverdier beholdes.
- 2025 · NOK · original-NOK · kildeversjon e3198ab0b513
- 2024 · NOK · original-NOK · kildeversjon 6f257eb40f77
- 2023 · NOK · original-NOK · kildeversjon 9803122b5e49
Utvid for flere regnskapsposter. Vi viser poster med opplysninger i minst ett år. «—» betyr at en verdi mangler for det enkelte året.
Resultatregnskap3 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | |||
| Sum driftsinntekter | 1 814 673 | 2 557 875 | 2 038 009 |
| Driftsresultat | |||
| Driftsresultat (EBIT) | 650 177 | -584 814 | -345 117 |
| Resultat og skatt | |||
| Årsresultat | 425 534 | -730 932 | -365 958 |
Balanseregnskap2 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Omløpsmidler | |||
| Sum eiendeler | 2 832 237 | 2 247 442 | 3 352 170 |
| Egenkapital | |||
| Sum egenkapital | 988 994 | 563 461 | 1 294 392 |
LederlønnIkke tilgjengelig
Ingen opplysninger i det tilgjengelige regnskapsgrunnlaget.
REGISTEROPPLYSNINGER
Virksomheten i korte trekk
- Bransje
- 14.100 · Produksjon av klær av trikotasje og heklede klær
- Registrert adresse
- Høvlerivegen 12, 3560 HEMSEDAL
- Stiftet
- 03.04.2021
- Enhetstype
- Hovedenhet
ADRESSE OG EIENDOM
Eiendomsinformasjon
Høvlerivegen 12, 3560 HEMSEDAL
Bedrifter på samme adresse
Tilgjengelige bedriftskort
Om adressekoblingen
Samme registrerte gateadresse, postnummer og kommune. Det dokumenterer ikke eierskap, leieforhold eller hvem som bruker bygget. Adressekoblingen identifiserer ikke en bestemt seksjon eller boenhet. Åpne opplysninger viser ikke hjemmelshavere, salgsdato, tomteareal eller en full bygningsoversikt.
REGISTRERTE ROLLER
Menneskene og virksomhetene bak.
| Navn | Rolle | Kildedato |
|---|---|---|
| MF-H ACCOUNTING ASSe rolleoppføringen | Regnskapsfører | 19.10.2026 |
| Tord OlsenFødt 1974 | Styremedlem | 19.10.2026 |
| Christian SamuelsenFødt 1973 | Styremedlem | 19.10.2026 |
| Matthew Kenneth PainFødt 1983 | Styremedlem | 19.10.2026 |
| Christian Magnus Hunter LorentzenFødt 1975 | Styrets leder | 19.10.2026 |
| Tord OlsenFødt 1974 | Daglig leder | 19.10.2026 |
| Ståle SandbechFødt 1993 | Styremedlem | 19.10.2026 |
Kilde: Brønnøysundregistrene. Registrert rolle er ikke dokumentasjon på direkte kontaktinformasjon.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Rapporterte aksjonærer.
Per 31.12.2025 · 5 av 5 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| STAY WARM ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 35,04 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| MALO ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 10,00 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| NEVER GROW UP ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 10,00 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| PAIN HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 4,96 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| SOLSAM ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 4,96 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
- STAY WARM ASOrdinære aksjer35,04 %
- MALO ASOrdinære aksjer10,00 %
- NEVER GROW UP ASOrdinære aksjer10,00 %
- PAIN HOLDING ASOrdinære aksjer4,96 %
- SOLSAM ASOrdinære aksjer4,96 %
- Øvrige / ikke viste poster35,04 %
Fast skala 0–100 %. Andeler er ikke normalisert. Ufylt del ligger utenfor vist sum.
Kilde: Skatteetaten. Eierandel er andel av aksjeantall, ikke nødvendigvis stemmerett eller kontroll. Personnavn gjelder separate kildeposter. Like navn er ikke automatisk samme person.
Tidligere rapporterte eierposter (10)
- 2024 · STAY WARM AS · 35,04 %
- 2024 · MALO AS · 10,00 %
- 2024 · NEVER GROW UP AS · 10,00 %
- 2024 · PAIN HOLDING AS · 4,96 %
- 2024 · SOLSAM AS · 4,96 %
- 2023 · STAY WARM AS · 35,04 %
- 2023 · MALO AS · 10,00 %
- 2023 · NEVER GROW UP AS · 10,00 %
- 2023 · PAIN HOLDING AS · 4,96 %
- 2023 · SOLSAM AS · 4,96 %
ÅRSDATERT EIERSKAP
Selskapets aksjeposter
Selskapets egne investeringer i andre virksomheter. Aksjonærene som eier selskapet vises under Eierskap.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil 500 kildeposter undersøkes; visningen kan være avgrenset. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Indirekte eierskap
Utforsk dokumenterte eierveier gjennom selskaper. Hver vei og aksjeklasse vises separat; andelene summeres ikke.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil fire eierledd, 32 selskapsoppslag og 250 kjeder undersøkes innen et kort tidsbudsjett. Dette er et avgrenset utvalg, ikke en rangering av de største 250. Sykluser stoppes. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Direkte, rapporterte eierposter vises først. Åpne kartet for å utforske videre.
Direkte eierposter uten interaktivt kart
Per 31.12.2025 · 5 av 5 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| STAY WARM ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 35,04 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| MALO ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 10,00 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| NEVER GROW UP ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 10,00 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| PAIN HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 4,96 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| SOLSAM ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 4,96 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
Kilde: Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Årsdatert aksjeeierskap er ikke nødvendigvis dagens stemmerett eller konsernkontroll.
Åpne interaktivt kart for direkte eierposter
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Se eiere og åpne selskapsledd videre, med samme årgang i hele treet.
Trykk på en bedrift for å åpne eiere. Bruk i for detaljer.