Utforsk flere norske bedrifter →
BEDRIFTSKORT VIRKSOMHET
HAVN CAPITAL FUND I HOLDING AS
Alternative investeringsfond (aif) som ikke er verdipapirfond
Margin ikke beregnet
ØKONOMI
Regnskap og nøkkeltall
Selskapsregnskap
Beløp i NOK
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Valuta | NOK | NOK | NOK |
| Driftsinntekter | — | — | 46 993 788 |
| Driftsresultat | -7 085 724 | -5 204 552 | 41 114 584 |
| Årsresultat | 118 150 223 | -5 204 552 | 41 114 584 |
| Egenkapital | 14 412 115 | 144 261 892 | 149 466 444 |
| Sum eiendeler | 275 581 842 | 144 270 892 | 149 466 444 |
| EBIT-margin | — | — | 87,5 % |
Indikatorer: egenkapital / eiendeler og EBIT / driftsinntekter. Midtlinjen er 0 %, skala −100 til +100 %. Ingen kredittvurdering.
Vis utvikling i NOK
Graf krever minst to tilgjengelige NOK-år.
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Kilder og omregningsgrunnlag
Selskap og konsern holdes atskilt. Samme historiske årskurs brukes på resultat og balanse. Manglende verdier vises som «—». Faktiske nullverdier beholdes.
- 2025 · NOK · original-NOK · kildeversjon 9675d00c6fe9
- 2024 · NOK · original-NOK · kildeversjon ca369ce58262
- 2023 · NOK · original-NOK · kildeversjon 9c0d358f3d09
Utvid for flere regnskapsposter. Vi viser poster med opplysninger i minst ett år. «—» betyr at en verdi mangler for det enkelte året.
Resultatregnskap3 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | |||
| Sum driftsinntekter | — | — | 46 993 788 |
| Driftsresultat | |||
| Driftsresultat (EBIT) | -7 085 724 | -5 204 552 | 41 114 584 |
| Resultat og skatt | |||
| Årsresultat | 118 150 223 | -5 204 552 | 41 114 584 |
Balanseregnskap2 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Omløpsmidler | |||
| Sum eiendeler | 275 581 842 | 144 270 892 | 149 466 444 |
| Egenkapital | |||
| Sum egenkapital | 14 412 115 | 144 261 892 | 149 466 444 |
LederlønnIkke tilgjengelig
Ingen opplysninger i det tilgjengelige regnskapsgrunnlaget.
REGISTEROPPLYSNINGER
Virksomheten i korte trekk
- Bransje
- 64.312 · Alternative investeringsfond (aif) som ikke er verdipapirfond
- Registrert adresse
- Veritasveien 25, 4007 STAVANGER
- Stiftet
- 01.10.2022
- Enhetstype
- Hovedenhet
ADRESSE OG EIENDOM
Eiendomsinformasjon
Veritasveien 25, 4007 STAVANGER
Bedrifter på samme adresse
Tilgjengelige bedriftskort
Om adressekoblingen
Samme registrerte gateadresse, postnummer og kommune. Det dokumenterer ikke eierskap, leieforhold eller hvem som bruker bygget. Adressekoblingen identifiserer ikke en bestemt seksjon eller boenhet. Åpne opplysninger viser ikke hjemmelshavere, salgsdato, tomteareal eller en full bygningsoversikt.
REGISTRERTE ROLLER
Menneskene og virksomhetene bak.
| Navn | Rolle | Kildedato |
|---|---|---|
| Rune JensenFødt 1957 | Styremedlem | 19.10.2026 |
| Ådne GrødemFødt 1965 | Styremedlem | 19.10.2026 |
| Helge TveitFødt 1964 | Daglig leder | 19.10.2026 |
| Einar GammanFødt 1960 | Styremedlem | 19.10.2026 |
| Erling Meinich-BacheFødt 1966 | Styremedlem | 19.10.2026 |
| Kjell Erik JacobsenFødt 1956 | Styrets leder | 19.10.2026 |
| PRICEWATERHOUSECOOPERS ASSe rolleoppføringen | Revisor | 19.10.2026 |
| ADVIS ASSe rolleoppføringen | Regnskapsfører | 19.10.2026 |
Kilde: Brønnøysundregistrene. Registrert rolle er ikke dokumentasjon på direkte kontaktinformasjon.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Rapporterte aksjonærer.
Per 31.12.2025 · 10 av 17 tilgjengelige eierposter
- EV PRIVATE EQUITY V PLUS ASOrdinære aksjer37,89 %
- EV PRIVATE EQUITY HOLDING ASOrdinære aksjer14,44 %
- HERFO FINANS ASA-aksjer8,40 %
- INDUSTRI-INVEST ASA-aksjer8,40 %
- IKM GRUPPEN ASA-aksjer8,36 %
- Øvrige / ikke viste poster22,51 %
Fast skala 0–100 %. Andeler er ikke normalisert. Ufylt del ligger utenfor vist sum.
Flere selskapseiere (7)
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| GAMMAN INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,46 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| RUCA ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,46 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| SØRJAC ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,46 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| VALMUEVEIEN CAPITAL ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,46 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| ANDEBY INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,25 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| CHRISTIAN WEGNER ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,21 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| SIERME INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,04 % · A-aksjer | 31.12.2025 |
Kilde: Skatteetaten. Eierandel er andel av aksjeantall, ikke nødvendigvis stemmerett eller kontroll. Personnavn gjelder separate kildeposter. Like navn er ikke automatisk samme person.
Tidligere rapporterte eierposter (34)
- 2024 · EV PRIVATE EQUITY V PLUS AS · 37,89 %
- 2024 · EV PRIVATE EQUITY HOLDING AS · 14,44 %
- 2024 · HERFO FINANS AS · 8,40 %
- 2024 · INDUSTRI-INVEST AS · 8,40 %
- 2024 · IKM GRUPPEN AS · 8,36 %
- 2024 · MØKSTER INVESTERING AS · 6,30 %
- 2024 · SELDALSBAKKEN INVESTERING AS · 6,30 %
- 2024 · MASVINDI AS · 4,20 %
- 2024 · PROJECT RYAN AS · 0,84 %
- 2024 · TRISTAR INVEST AS · 0,76 %
- 2024 · GAMMAN INVEST AS · 0,46 %
- 2024 · RUCA AS · 0,46 %
- 2024 · SØRJAC AS · 0,46 %
- 2024 · VALMUEVEIEN CAPITAL AS · 0,46 %
- 2024 · ANDEBY INVEST AS · 0,25 %
- 2024 · CHRISTIAN WEGNER AS · 0,21 %
- 2024 · SIERME INVEST AS · 0,04 %
- 2023 · EV PRIVATE EQUITY V PLUS AS · 37,89 %
- 2023 · EV PRIVATE EQUITY HOLDING AS · 14,44 %
- 2023 · HERFO FINANS AS · 8,40 %
- 2023 · INDUSTRI-INVEST AS · 8,40 %
- 2023 · IKM GRUPPEN AS · 8,36 %
- 2023 · MØKSTER INVESTERING AS · 6,30 %
- 2023 · SELDALSBAKKEN INVESTERING AS · 6,30 %
- 2023 · MASVINDI AS · 4,20 %
- 2023 · PROJECT RYAN AS · 0,84 %
- 2023 · TRISTAR INVEST AS · 0,76 %
- 2023 · GAMMAN INVEST AS · 0,46 %
- 2023 · RUCA AS · 0,46 %
- 2023 · SØRJAC AS · 0,46 %
- 2023 · VALMUEVEIEN CAPITAL AS · 0,46 %
- 2023 · ANDEBY INVEST AS · 0,25 %
- 2023 · CHRISTIAN WEGNER AS · 0,21 %
- 2023 · SIERME INVEST AS · 0,04 %
ÅRSDATERT EIERSKAP
Selskapets aksjeposter
Selskapets egne investeringer i andre virksomheter. Aksjonærene som eier selskapet vises under Eierskap.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil 500 kildeposter undersøkes; visningen kan være avgrenset. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Indirekte eierskap
Utforsk dokumenterte eierveier gjennom selskaper. Hver vei og aksjeklasse vises separat; andelene summeres ikke.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil fire eierledd, 32 selskapsoppslag og 250 kjeder undersøkes innen et kort tidsbudsjett. Dette er et avgrenset utvalg, ikke en rangering av de største 250. Sykluser stoppes. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Direkte, rapporterte eierposter vises først. Åpne kartet for å utforske videre.
Direkte eierposter uten interaktivt kart
Per 31.12.2025 · 10 av 17 tilgjengelige eierposter
Flere selskapseiere (7)
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| GAMMAN INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,46 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| RUCA ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,46 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| SØRJAC ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,46 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| VALMUEVEIEN CAPITAL ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,46 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| ANDEBY INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,25 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| CHRISTIAN WEGNER ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,21 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| SIERME INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,04 % · A-aksjer | 31.12.2025 |
Kilde: Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Årsdatert aksjeeierskap er ikke nødvendigvis dagens stemmerett eller konsernkontroll.
Åpne interaktivt kart for direkte eierposter
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Se eiere og åpne selskapsledd videre, med samme årgang i hele treet.
Trykk på en bedrift for å åpne eiere. Bruk i for detaljer.