Utforsk flere norske bedrifter →
BEDRIFTSKORT VIRKSOMHET
RØLDAL SKISENTER AS
Drift av idrettsanlegg
3,9 % EBIT-margin
ØKONOMI
Regnskap og nøkkeltall
Et nyere regnskapsår er registrert. Det er ikke tilgjengelig i denne visningen. Årstallene ved tallene viser hvilket regnskap de gjelder.
Selskapsregnskap
Beløp i NOK
| Regnskapspost | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Valuta | NOK | NOK |
| Driftsinntekter | 15 123 078 | 17 222 956 |
| Driftsresultat | 586 203 | 3 450 491 |
| Årsresultat | -234 751 | 1 918 428 |
| Egenkapital | 9 490 930 | 9 725 681 |
| Sum eiendeler | 29 066 094 | 32 082 016 |
| EBIT-margin | 3,9 % | 20,0 % |
Indikatorer: egenkapital / eiendeler og EBIT / driftsinntekter. Midtlinjen er 0 %, skala −100 til +100 %. Ingen kredittvurdering.
Vis utvikling i NOK
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Kilder og omregningsgrunnlag
Selskap og konsern holdes atskilt. Samme historiske årskurs brukes på resultat og balanse. Manglende verdier vises som «—». Faktiske nullverdier beholdes.
- 2024 · NOK · original-NOK · kildeversjon e4d3c35bc0b8
- 2023 · NOK · original-NOK · kildeversjon 5d2412b10194
Utvid for flere regnskapsposter. Vi viser poster med opplysninger i minst ett år. «—» betyr at en verdi mangler for det enkelte året.
Resultatregnskap3 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Driftsinntekter | ||
| Sum driftsinntekter | 15 123 078 | 17 222 956 |
| Driftsresultat | ||
| Driftsresultat (EBIT) | 586 203 | 3 450 491 |
| Resultat og skatt | ||
| Årsresultat | -234 751 | 1 918 428 |
Balanseregnskap2 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Omløpsmidler | ||
| Sum eiendeler | 29 066 094 | 32 082 016 |
| Egenkapital | ||
| Sum egenkapital | 9 490 930 | 9 725 681 |
LederlønnIkke tilgjengelig
Ingen opplysninger i det tilgjengelige regnskapsgrunnlaget.
REGISTEROPPLYSNINGER
Virksomheten i korte trekk
- Bransje
- 93.110 · Drift av idrettsanlegg
- Registrert adresse
- Røldalsfjellet 12, 5760 RØLDAL
- Stiftet
- 08.09.1992
- Enhetstype
- Hovedenhet
ADRESSE OG EIENDOM
Eiendomsinformasjon
Røldalsfjellet 12, 5760 RØLDAL
Bedrifter på samme adresse
Tilgjengelige bedriftskort
Om adressekoblingen
Samme registrerte gateadresse, postnummer og kommune. Det dokumenterer ikke eierskap, leieforhold eller hvem som bruker bygget. Adressekoblingen identifiserer ikke en bestemt seksjon eller boenhet. Åpne opplysninger viser ikke hjemmelshavere, salgsdato, tomteareal eller en full bygningsoversikt.
REGISTRERTE ROLLER
Menneskene og virksomhetene bak.
| Navn | Rolle | Kildedato |
|---|---|---|
| Oddvar BratteteigFødt 1977 | Daglig leder | 19.10.2026 |
| ULLENSVANG REVISJON ASSe rolleoppføringen | Revisor | 19.10.2026 |
| Odd Magne HetlelidFødt 1975 | Styrets leder | 19.10.2026 |
| Jan Bedford PedersenFødt 1967 | Styremedlem | 19.10.2026 |
| SULDAL ØKONOMI OG RÅDGIVNING ASSe rolleoppføringen | Regnskapsfører | 19.10.2026 |
| Inge LægreidFødt 1956 | Styremedlem | 19.10.2026 |
Kilde: Brønnøysundregistrene. Registrert rolle er ikke dokumentasjon på direkte kontaktinformasjon.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Rapporterte aksjonærer.
Per 31.12.2025 · 1 av 1 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| HÅRADALEN UTVIKLING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 100,00 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
- HÅRADALEN UTVIKLING ASOrdinære aksjer100,00 %
Fast skala 0–100 %. Andeler er ikke normalisert. Ufylt del ligger utenfor vist sum.
Kilde: Skatteetaten. Eierandel er andel av aksjeantall, ikke nødvendigvis stemmerett eller kontroll. Personnavn gjelder separate kildeposter. Like navn er ikke automatisk samme person.
Tidligere rapporterte eierposter (2)
- 2024 · HÅRADALEN UTVIKLING AS · 100,00 %
- 2023 · HÅRADALEN UTVIKLING AS · 100,00 %
ÅRSDATERT EIERSKAP
Selskapets aksjeposter
Selskapets egne investeringer i andre virksomheter. Aksjonærene som eier selskapet vises under Eierskap.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil 500 kildeposter undersøkes; visningen kan være avgrenset. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Indirekte eierskap
Utforsk dokumenterte eierveier gjennom selskaper. Hver vei og aksjeklasse vises separat; andelene summeres ikke.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil fire eierledd, 32 selskapsoppslag og 250 kjeder undersøkes innen et kort tidsbudsjett. Dette er et avgrenset utvalg, ikke en rangering av de største 250. Sykluser stoppes. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Direkte, rapporterte eierposter vises først. Åpne kartet for å utforske videre.
Direkte eierposter uten interaktivt kart
Per 31.12.2025 · 1 av 1 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| HÅRADALEN UTVIKLING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 100,00 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
Kilde: Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Årsdatert aksjeeierskap er ikke nødvendigvis dagens stemmerett eller konsernkontroll.
Åpne interaktivt kart for direkte eierposter
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Se eiere og åpne selskapsledd videre, med samme årgang i hele treet.
Trykk på en bedrift for å åpne eiere. Bruk i for detaljer.