Utforsk flere norske bedrifter →
BEDRIFTSKORT VIRKSOMHET
VANN OG AVLØPSTEKNIKK AS
Rørleggerarbeid
2,0 % EBIT-margin
ØKONOMI
Regnskap og nøkkeltall
Selskapsregnskap
Beløp i NOK
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Valuta | NOK | NOK | NOK |
| Driftsinntekter | 19 342 761 | 18 781 063 | 19 905 081 |
| Driftsresultat | 394 370 | -247 211 | 1 409 362 |
| Årsresultat | 484 167 | -383 170 | 1 099 547 |
| Egenkapital | 2 322 414 | 1 838 248 | 2 221 418 |
| Sum eiendeler | 5 506 703 | 7 167 792 | 6 282 191 |
| EBIT-margin | 2,0 % | -1,3 % | 7,1 % |
Indikatorer: egenkapital / eiendeler og EBIT / driftsinntekter. Midtlinjen er 0 %, skala −100 til +100 %. Ingen kredittvurdering.
Vis utvikling i NOK
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Kilder og omregningsgrunnlag
Selskap og konsern holdes atskilt. Samme historiske årskurs brukes på resultat og balanse. Manglende verdier vises som «—». Faktiske nullverdier beholdes.
- 2025 · NOK · original-NOK · kildeversjon c225b53518fb
- 2024 · NOK · original-NOK · kildeversjon 2561377fb7b6
- 2023 · NOK · original-NOK · kildeversjon 0232ac216b4a
Utvid for flere regnskapsposter. Vi viser poster med opplysninger i minst ett år. «—» betyr at en verdi mangler for det enkelte året.
Resultatregnskap3 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | |||
| Sum driftsinntekter | 19 342 761 | 18 781 063 | 19 905 081 |
| Driftsresultat | |||
| Driftsresultat (EBIT) | 394 370 | -247 211 | 1 409 362 |
| Resultat og skatt | |||
| Årsresultat | 484 167 | -383 170 | 1 099 547 |
Balanseregnskap2 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Omløpsmidler | |||
| Sum eiendeler | 5 506 703 | 7 167 792 | 6 282 191 |
| Egenkapital | |||
| Sum egenkapital | 2 322 414 | 1 838 248 | 2 221 418 |
LederlønnIkke tilgjengelig
Ingen opplysninger i det tilgjengelige regnskapsgrunnlaget.
REGISTEROPPLYSNINGER
Virksomheten i korte trekk
- Bransje
- 43.221 · Rørleggerarbeid
- Registrert adresse
- Verkensveien 9, 1385 ASKER
- Stiftet
- 14.09.1998
- Enhetstype
- Hovedenhet
ADRESSE OG EIENDOM
Eiendomsinformasjon
Verkensveien 9, 1385 ASKER
Bedrifter på samme adresse
Tilgjengelige bedriftskort
Om adressekoblingen
Samme registrerte gateadresse, postnummer og kommune. Det dokumenterer ikke eierskap, leieforhold eller hvem som bruker bygget. Adressekoblingen identifiserer ikke en bestemt seksjon eller boenhet. Åpne opplysninger viser ikke hjemmelshavere, salgsdato, tomteareal eller en full bygningsoversikt.
REGISTRERTE ROLLER
Menneskene og virksomhetene bak.
| Navn | Rolle | Kildedato |
|---|---|---|
| Inge Andreas Johan OtterskredFødt 1949 | Styrets leder | 20.10.2026 |
| Andreas OtterskredFødt 1984 | Styremedlem | 20.10.2026 |
| MPR REVISJON ASSe rolleoppføringen | Revisor | 20.10.2026 |
| Ann-Mari FjeldstadFødt 1980 | Styremedlem | 20.10.2026 |
| AKB REGNSKAP ASSe rolleoppføringen | Regnskapsfører | 20.10.2026 |
| Jan Ivar KeiseraasFødt 1964 | Styremedlem | 20.10.2026 |
| Arne GundersenFødt 1964 | Styremedlem | 20.10.2026 |
Kilde: Brønnøysundregistrene. Registrert rolle er ikke dokumentasjon på direkte kontaktinformasjon.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Rapporterte aksjonærer.
Per 31.12.2025 · 6 av 6 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| ANDREAS OTTERSKREDFødt 1984 · DRAMMEN | 24,51 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| INGE ANDREAS JOHAN OTTERSKREDFødt 1949 · DRAMMEN | 23,53 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| ARNE GUNDERSENFødt 1964 · LOMMEDALEN | 21,57 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| JAN IVAR KEISERAASFødt 1964 · RYKKINN | 13,73 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| ANN-MARI FJELDSTADFødt 1980 · SKUI | 10,78 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| GOLIAT INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 5,88 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
- ANDREAS OTTERSKREDOrdinære aksjer24,51 %
- INGE ANDREAS JOHAN OTTERSKREDOrdinære aksjer23,53 %
- ARNE GUNDERSENOrdinære aksjer21,57 %
- JAN IVAR KEISERAASOrdinære aksjer13,73 %
- ANN-MARI FJELDSTADOrdinære aksjer10,78 %
- Øvrige / ikke viste poster5,88 %
Fast skala 0–100 %. Andeler er ikke normalisert. Ufylt del ligger utenfor vist sum.
Kilde: Skatteetaten. Eierandel er andel av aksjeantall, ikke nødvendigvis stemmerett eller kontroll. Personnavn gjelder separate kildeposter. Like navn er ikke automatisk samme person.
Tidligere rapporterte eierposter (8)
- 2024 · SAFETECH ENTREPRENØR AS · 44,12 %
- 2024 · ANDREAS OTTERSKRED · 24,51 %
- 2024 · ARNE GUNDERSEN · 21,57 %
- 2024 · INGE ANDREAS JOHAN OTTERSKRED · 9,80 %
- 2023 · SAFETECH ENTREPRENØR AS · 44,12 %
- 2023 · ANDREAS OTTERSKRED · 24,51 %
- 2023 · ARNE GUNDERSEN · 21,57 %
- 2023 · INGE ANDREAS JOHAN OTTERSKRED · 9,80 %
ÅRSDATERT EIERSKAP
Selskapets aksjeposter
Selskapets egne investeringer i andre virksomheter. Aksjonærene som eier selskapet vises under Eierskap.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil 500 kildeposter undersøkes; visningen kan være avgrenset. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Indirekte eierskap
Utforsk dokumenterte eierveier gjennom selskaper. Hver vei og aksjeklasse vises separat; andelene summeres ikke.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil fire eierledd, 32 selskapsoppslag og 250 kjeder undersøkes innen et kort tidsbudsjett. Dette er et avgrenset utvalg, ikke en rangering av de største 250. Sykluser stoppes. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Direkte, rapporterte eierposter vises først. Åpne kartet for å utforske videre.
Direkte eierposter uten interaktivt kart
Per 31.12.2025 · 6 av 6 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| ANDREAS OTTERSKREDFødt 1984 · DRAMMEN | 24,51 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| INGE ANDREAS JOHAN OTTERSKREDFødt 1949 · DRAMMEN | 23,53 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| ARNE GUNDERSENFødt 1964 · LOMMEDALEN | 21,57 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| JAN IVAR KEISERAASFødt 1964 · RYKKINN | 13,73 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| ANN-MARI FJELDSTADFødt 1980 · SKUI | 10,78 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| GOLIAT INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 5,88 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
Kilde: Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Årsdatert aksjeeierskap er ikke nødvendigvis dagens stemmerett eller konsernkontroll.
Åpne interaktivt kart for direkte eierposter
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Se eiere og åpne selskapsledd videre, med samme årgang i hele treet.
Trykk på en bedrift for å åpne eiere. Bruk i for detaljer.