Utforsk flere norske bedrifter →
BEDRIFTSKORT VIRKSOMHET
GLIMT STAVERN AS
Produksjon av ovner og permanente varmeapparater til bruk i husholdninger
Margin ikke beregnet
ØKONOMI
Regnskap og nøkkeltall
Selskapsregnskap
Beløp i NOK
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Valuta | NOK | NOK | NOK |
| Driftsinntekter | — | — | — |
| Driftsresultat | -42 055 | -73 969 | -62 570 |
| Årsresultat | 3 808 772 | 5 093 355 | 402 194 |
| Egenkapital | 8 404 638 | 11 495 865 | 8 502 512 |
| Sum eiendeler | 15 383 932 | 13 668 346 | 11 644 201 |
| EBIT-margin | — | — | — |
Indikatorer: egenkapital / eiendeler og EBIT / driftsinntekter. Midtlinjen er 0 %, skala −100 til +100 %. Ingen kredittvurdering.
Vis utvikling i NOK
Graf krever minst to tilgjengelige NOK-år.
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Kilder og omregningsgrunnlag
Selskap og konsern holdes atskilt. Samme historiske årskurs brukes på resultat og balanse. Manglende verdier vises som «—». Faktiske nullverdier beholdes.
- 2025 · NOK · original-NOK · kildeversjon 33ce5fd40fe3
- 2024 · NOK · original-NOK · kildeversjon 59aa0276444a
- 2023 · NOK · original-NOK · kildeversjon 75d85df6d1ae
Utvid for flere regnskapsposter. Vi viser poster med opplysninger i minst ett år. «—» betyr at en verdi mangler for det enkelte året.
Resultatregnskap2 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsresultat | |||
| Driftsresultat (EBIT) | -42 055 | -73 969 | -62 570 |
| Resultat og skatt | |||
| Årsresultat | 3 808 772 | 5 093 355 | 402 194 |
Balanseregnskap2 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Omløpsmidler | |||
| Sum eiendeler | 15 383 932 | 13 668 346 | 11 644 201 |
| Egenkapital | |||
| Sum egenkapital | 8 404 638 | 11 495 865 | 8 502 512 |
LederlønnIkke tilgjengelig
Ingen opplysninger i det tilgjengelige regnskapsgrunnlaget.
REGISTEROPPLYSNINGER
Virksomheten i korte trekk
- Bransje
- 28.210 · Produksjon av ovner og permanente varmeapparater til bruk i husholdninger
- Registrert adresse
- Risøyveien 100, 3290 STAVERN
- Stiftet
- 08.12.2005
- Enhetstype
- Hovedenhet
ADRESSE OG EIENDOM
Eiendomsinformasjon
Risøyveien 100, 3290 STAVERN
Bedrifter på samme adresse
Tilgjengelige bedriftskort
Om adressekoblingen
Samme registrerte gateadresse, postnummer og kommune. Det dokumenterer ikke eierskap, leieforhold eller hvem som bruker bygget. Adressekoblingen identifiserer ikke en bestemt seksjon eller boenhet. Åpne opplysninger viser ikke hjemmelshavere, salgsdato, tomteareal eller en full bygningsoversikt.
REGISTRERTE ROLLER
Menneskene og virksomhetene bak.
| Navn | Rolle | Kildedato |
|---|---|---|
| Sverre Ragnvald NyegaardFødt 1952 | Daglig leder | 20.10.2026 |
| Cecilie Polacek NyegaardFødt 1983 | Styremedlem | 20.10.2026 |
| Sverre Ragnvald NyegaardFødt 1952 | Styrets leder | 20.10.2026 |
| Hans Nicolai NyegaardFødt 1989 | Styremedlem | 20.10.2026 |
| Jens Mathias NyegaardFødt 1987 | Styremedlem | 20.10.2026 |
| HENKA REVISJON ASSe rolleoppføringen | Revisor | 20.10.2026 |
Kilde: Brønnøysundregistrene. Registrert rolle er ikke dokumentasjon på direkte kontaktinformasjon.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Rapporterte aksjonærer.
Per 31.12.2025 · 6 av 6 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| SVERRE RAGNVALD NYEGAARDFødt 1952 · STAVERN | 30,00 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| TISLER ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 30,00 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| AKTUATOR ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 20,00 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| AKTUATOR ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 10,00 % · A-aksjer | 31.12.2025 |
| GLIMT STAVERN ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 6,90 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| SIMAKU ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 3,10 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
- SVERRE RAGNVALD NYEGAARDB-aksjer30,00 %
- TISLER ASB-aksjer30,00 %
- AKTUATOR ASB-aksjer20,00 %
- AKTUATOR ASA-aksjer10,00 %
- GLIMT STAVERN ASB-aksjer6,90 %
- Øvrige / ikke viste poster3,10 %
Fast skala 0–100 %. Andeler er ikke normalisert. Ufylt del ligger utenfor vist sum.
Kilde: Skatteetaten. Eierandel er andel av aksjeantall, ikke nødvendigvis stemmerett eller kontroll. Personnavn gjelder separate kildeposter. Like navn er ikke automatisk samme person.
Tidligere rapporterte eierposter (10)
- 2024 · SVERRE RAGNVALD NYEGAARD · 30,00 %
- 2024 · TISLER AS · 30,00 %
- 2024 · AKTUATOR AS · 20,00 %
- 2024 · AKTUATOR AS · 10,00 %
- 2024 · SIMAKU AS · 10,00 %
- 2023 · SVERRE RAGNVALD NYEGAARD · 30,00 %
- 2023 · TISLER AS · 30,00 %
- 2023 · AKTUATOR AS · 20,00 %
- 2023 · AKTUATOR AS · 10,00 %
- 2023 · SIMAKU AS · 10,00 %
ÅRSDATERT EIERSKAP
Selskapets aksjeposter
Selskapets egne investeringer i andre virksomheter. Aksjonærene som eier selskapet vises under Eierskap.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil 500 kildeposter undersøkes; visningen kan være avgrenset. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Indirekte eierskap
Utforsk dokumenterte eierveier gjennom selskaper. Hver vei og aksjeklasse vises separat; andelene summeres ikke.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil fire eierledd, 32 selskapsoppslag og 250 kjeder undersøkes innen et kort tidsbudsjett. Dette er et avgrenset utvalg, ikke en rangering av de største 250. Sykluser stoppes. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Direkte, rapporterte eierposter vises først. Åpne kartet for å utforske videre.
Direkte eierposter uten interaktivt kart
Per 31.12.2025 · 6 av 6 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| SVERRE RAGNVALD NYEGAARDFødt 1952 · STAVERN | 30,00 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| TISLER ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 30,00 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| AKTUATOR ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 20,00 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| AKTUATOR ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 10,00 % · A-aksjer | 31.12.2025 |
| GLIMT STAVERN ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 6,90 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| SIMAKU ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 3,10 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
Kilde: Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Årsdatert aksjeeierskap er ikke nødvendigvis dagens stemmerett eller konsernkontroll.
Åpne interaktivt kart for direkte eierposter
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Se eiere og åpne selskapsledd videre, med samme årgang i hele treet.
Trykk på en bedrift for å åpne eiere. Bruk i for detaljer.