Utforsk flere norske bedrifter →
BEDRIFTSKORT VIRKSOMHET
ECIT SERVICES AS
Regnskapsføring og bokføring
11,5 % EBIT-margin
ØKONOMI
Regnskap og nøkkeltall
Selskapsregnskap
Beløp i NOK
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Valuta | NOK | NOK | NOK |
| Driftsinntekter | 380 852 748 | 351 113 469 | 303 572 111 |
| Driftsresultat | 43 881 843 | 34 721 903 | 6 211 586 |
| Årsresultat | 38 856 730 | 30 540 528 | 7 039 937 |
| Egenkapital | 60 613 042 | 89 323 241 | 98 499 679 |
| Sum eiendeler | 234 675 872 | 224 284 591 | 199 924 327 |
| EBIT-margin | 11,5 % | 9,9 % | 2,0 % |
Indikatorer: egenkapital / eiendeler og EBIT / driftsinntekter. Midtlinjen er 0 %, skala −100 til +100 %. Ingen kredittvurdering.
Vis utvikling i NOK
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Kilder og omregningsgrunnlag
Selskap og konsern holdes atskilt. Samme historiske årskurs brukes på resultat og balanse. Manglende verdier vises som «—». Faktiske nullverdier beholdes.
- 2025 · NOK · original-NOK · kildeversjon cced55defe77
- 2024 · NOK · original-NOK · kildeversjon ddad0ca69e0a
- 2023 · NOK · original-NOK · kildeversjon 1fe9f0a9e1ce
Utvid for flere regnskapsposter. Vi viser poster med opplysninger i minst ett år. «—» betyr at en verdi mangler for det enkelte året.
Resultatregnskap3 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | |||
| Sum driftsinntekter | 380 852 748 | 351 113 469 | 303 572 111 |
| Driftsresultat | |||
| Driftsresultat (EBIT) | 43 881 843 | 34 721 903 | 6 211 586 |
| Resultat og skatt | |||
| Årsresultat | 38 856 730 | 30 540 528 | 7 039 937 |
Balanseregnskap2 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Omløpsmidler | |||
| Sum eiendeler | 234 675 872 | 224 284 591 | 199 924 327 |
| Egenkapital | |||
| Sum egenkapital | 60 613 042 | 89 323 241 | 98 499 679 |
LederlønnIkke tilgjengelig
Ingen opplysninger i det tilgjengelige regnskapsgrunnlaget.
REGISTEROPPLYSNINGER
Virksomheten i korte trekk
- Bransje
- 69.202 · Regnskapsføring og bokføring
- Registrert adresse
- Rolfsbuktveien 2, 1364 FORNEBU
- Stiftet
- 01.01.2009
- Enhetstype
- Hovedenhet
ADRESSE OG EIENDOM
Eiendomsinformasjon
Rolfsbuktveien 2, 1364 FORNEBU
Bedrifter på samme adresse
Tilgjengelige bedriftskort
Om adressekoblingen
Samme registrerte gateadresse, postnummer og kommune. Det dokumenterer ikke eierskap, leieforhold eller hvem som bruker bygget. Adressekoblingen identifiserer ikke en bestemt seksjon eller boenhet. Åpne opplysninger viser ikke hjemmelshavere, salgsdato, tomteareal eller en full bygningsoversikt.
REGISTRERTE ROLLER
Menneskene og virksomhetene bak.
Kilde: Brønnøysundregistrene. Registrert rolle er ikke dokumentasjon på direkte kontaktinformasjon.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Rapporterte aksjonærer.
Per 31.12.2025 · 1 av 1 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| ECIT F&A HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 100,00 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
- ECIT F&A HOLDING ASOrdinære aksjer100,00 %
Fast skala 0–100 %. Andeler er ikke normalisert. Ufylt del ligger utenfor vist sum.
Kilde: Skatteetaten. Eierandel er andel av aksjeantall, ikke nødvendigvis stemmerett eller kontroll. Personnavn gjelder separate kildeposter. Like navn er ikke automatisk samme person.
Tidligere rapporterte eierposter (64)
- 2024 · ECIT F&A HOLDING AS · 83,26 %
- 2024 · LITU AS · 1,45 %
- 2024 · RODVANG HOLDING AS · 1,45 %
- 2024 · WINGSTAR INVEST AS · 1,45 %
- 2024 · MARKI HOLDING AS · 0,97 %
- 2024 · N.O.A.H HOLDING AS · 0,97 %
- 2024 · CKNH INVEST AS · 0,60 %
- 2024 · 9NA HOLDING AS · 0,48 %
- 2024 · JOB GRUPPEN AS · 0,48 %
- 2024 · M.S.A INVEST AS · 0,48 %
- 2024 · PM JACOBSEN AS · 0,48 %
- 2024 · HEROSC INVEST AS · 0,40 %
- 2024 · UNDERSKRUDD HOLDING AS · 0,40 %
- 2024 · ABACI INVEST AS · 0,33 %
- 2024 · ABS PROGRESSUS AS · 0,32 %
- 2024 · AEIDE INVEST AS · 0,32 %
- 2024 · ALMAS HOLDING AS · 0,32 %
- 2024 · ANGLO SUPPLY AS · 0,32 %
- 2024 · BJØRN TORE MELHEIM · 0,32 %
- 2024 · COVENT GARDEN AS · 0,32 %
- 2024 · EMN HOLDING AS · 0,32 %
- 2024 · ERIK LUND INVEST AS · 0,32 %
- 2024 · LUNAMAX AS · 0,32 %
- 2024 · MYRHAVN AS · 0,32 %
- 2024 · REIDUN KAREN MOSSIK · 0,32 %
- 2024 · SER INVEST AS · 0,32 %
- 2024 · SMARTERE IT HOLDING AS · 0,32 %
- 2024 · STIG AA HOLDING AS · 0,32 %
- 2024 · CAA INVEST AS · 0,24 %
- 2024 · JEAM INVEST AS · 0,16 %
- 2024 · KLO INVEST AS · 0,16 %
- 2024 · TORDAL INVEST AS · 0,16 %
- 2023 · ECIT F&A HOLDING AS · 82,30 %
- 2023 · LITU AS · 1,50 %
- 2023 · RODVANG HOLDING AS · 1,50 %
- 2023 · WINGSTAR INVEST AS · 1,15 %
- 2023 · MKG INVEST AS · 1,05 %
- 2023 · BN GRUPPEN AS · 1,00 %
- 2023 · MARKI HOLDING AS · 1,00 %
- 2023 · N.O.A.H HOLDING AS · 0,63 %
- 2023 · CKNH INVEST AS · 0,62 %
- 2023 · 9NA HOLDING AS · 0,50 %
- 2023 · JOB GRUPPEN AS · 0,50 %
- 2023 · PM JACOBSEN AS · 0,50 %
- 2023 · M.S.A INVEST AS · 0,42 %
- 2023 · PANDION COMMUNICATION AS · 0,40 %
- 2023 · AEIDE INVEST AS · 0,33 %
- 2023 · ALMAS HOLDING AS · 0,33 %
- 2023 · ANGLO SUPPLY AS · 0,33 %
- 2023 · BJØRN TORE MELHEIM · 0,33 %
- 2023 · COVENT GARDEN AS · 0,33 %
- 2023 · DALMA AS · 0,33 %
- 2023 · EMN HOLDING AS · 0,33 %
- 2023 · ERIK LUND INVEST AS · 0,33 %
- 2023 · HEROSC INVEST AS · 0,33 %
- 2023 · LUNAMAX AS · 0,33 %
- 2023 · MYRHAVN AS · 0,33 %
- 2023 · REIDUN KAREN MOSSIK · 0,33 %
- 2023 · SER INVEST AS · 0,33 %
- 2023 · SMARTERE IT HOLDING AS · 0,33 %
- 2023 · STIG AA HOLDING AS · 0,33 %
- 2023 · UNDERSKRUDD HOLDING AS · 0,33 %
- 2023 · ABS PROGRESSUS AS · 0,17 %
- 2023 · SINGELSTAD HOLDING AS · 0,16 %
ÅRSDATERT EIERSKAP
Selskapets aksjeposter
Selskapets egne investeringer i andre virksomheter. Aksjonærene som eier selskapet vises under Eierskap.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil 500 kildeposter undersøkes; visningen kan være avgrenset. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Indirekte eierskap
Utforsk dokumenterte eierveier gjennom selskaper. Hver vei og aksjeklasse vises separat; andelene summeres ikke.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil fire eierledd, 32 selskapsoppslag og 250 kjeder undersøkes innen et kort tidsbudsjett. Dette er et avgrenset utvalg, ikke en rangering av de største 250. Sykluser stoppes. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Direkte, rapporterte eierposter vises først. Åpne kartet for å utforske videre.
Direkte eierposter uten interaktivt kart
Per 31.12.2025 · 1 av 1 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| ECIT F&A HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 100,00 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
Kilde: Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Årsdatert aksjeeierskap er ikke nødvendigvis dagens stemmerett eller konsernkontroll.
Åpne interaktivt kart for direkte eierposter
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Se eiere og åpne selskapsledd videre, med samme årgang i hele treet.
Trykk på en bedrift for å åpne eiere. Bruk i for detaljer.