Utforsk flere norske bedrifter →
BEDRIFTSKORT VIRKSOMHET
CROSSFIT CENTRUM AS
Treningssentervirksomhet
-0,6 % EBIT-margin
ØKONOMI
Regnskap og nøkkeltall
Selskapsregnskap
Beløp i NOK
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Valuta | NOK | NOK | NOK |
| Driftsinntekter | 7 387 272 | 7 275 114 | 6 687 701 |
| Driftsresultat | -46 766 | 406 386 | 203 227 |
| Årsresultat | -28 490 | 540 580 | 195 807 |
| Egenkapital | 1 799 249 | 2 246 158 | 1 705 578 |
| Sum eiendeler | 2 640 212 | 3 608 535 | 2 967 701 |
| EBIT-margin | -0,6 % | 5,6 % | 3,0 % |
Indikatorer: egenkapital / eiendeler og EBIT / driftsinntekter. Midtlinjen er 0 %, skala −100 til +100 %. Ingen kredittvurdering.
Vis utvikling i NOK
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Kilder og omregningsgrunnlag
Selskap og konsern holdes atskilt. Samme historiske årskurs brukes på resultat og balanse. Manglende verdier vises som «—». Faktiske nullverdier beholdes.
- 2025 · NOK · original-NOK · kildeversjon 24622d1f4379
- 2024 · NOK · original-NOK · kildeversjon 75bc4a16f83d
- 2023 · NOK · original-NOK · kildeversjon 7f98734347b1
Utvid for flere regnskapsposter. Vi viser poster med opplysninger i minst ett år. «—» betyr at en verdi mangler for det enkelte året.
Resultatregnskap3 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | |||
| Sum driftsinntekter | 7 387 272 | 7 275 114 | 6 687 701 |
| Driftsresultat | |||
| Driftsresultat (EBIT) | -46 766 | 406 386 | 203 227 |
| Resultat og skatt | |||
| Årsresultat | -28 490 | 540 580 | 195 807 |
Balanseregnskap2 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Omløpsmidler | |||
| Sum eiendeler | 2 640 212 | 3 608 535 | 2 967 701 |
| Egenkapital | |||
| Sum egenkapital | 1 799 249 | 2 246 158 | 1 705 578 |
LederlønnIkke tilgjengelig
Ingen opplysninger i det tilgjengelige regnskapsgrunnlaget.
REGISTEROPPLYSNINGER
Virksomheten i korte trekk
- Bransje
- 93.130 · Treningssentervirksomhet
- Registrert adresse
- Forusparken 32, 4031 STAVANGER
- Stiftet
- 12.06.2009
- Enhetstype
- Hovedenhet
ADRESSE OG EIENDOM
Eiendomsinformasjon
Forusparken 32, 4031 STAVANGER
Bedrifter på samme adresse
Tilgjengelige bedriftskort
Om adressekoblingen
Samme registrerte gateadresse, postnummer og kommune. Det dokumenterer ikke eierskap, leieforhold eller hvem som bruker bygget. Adressekoblingen identifiserer ikke en bestemt seksjon eller boenhet. Åpne opplysninger viser ikke hjemmelshavere, salgsdato, tomteareal eller en full bygningsoversikt.
REGISTRERTE ROLLER
Menneskene og virksomhetene bak.
| Navn | Rolle | Kildedato |
|---|---|---|
| FENDER ASSe rolleoppføringen | Revisor | 20.10.2026 |
| Jøran VauleFødt 1983 | Styrets leder | 20.10.2026 |
| Lasse Løkken MatbergFødt 1985 | Styremedlem | 20.10.2026 |
| VIEW GROUP ASSe rolleoppføringen | Regnskapsfører | 20.10.2026 |
Kilde: Brønnøysundregistrene. Registrert rolle er ikke dokumentasjon på direkte kontaktinformasjon.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Rapporterte aksjonærer.
Per 31.12.2025 · 4 av 4 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| JV INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 50,00 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| K VAULE HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 36,31 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| LLM HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 9,59 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| CROSSFIT CENTRUM ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 4,10 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
- JV INVEST ASOrdinære aksjer50,00 %
- K VAULE HOLDING ASOrdinære aksjer36,31 %
- LLM HOLDING ASOrdinære aksjer9,59 %
- CROSSFIT CENTRUM ASOrdinære aksjer4,10 %
Fast skala 0–100 %. Andeler er ikke normalisert. Ufylt del ligger utenfor vist sum.
Kilde: Skatteetaten. Eierandel er andel av aksjeantall, ikke nødvendigvis stemmerett eller kontroll. Personnavn gjelder separate kildeposter. Like navn er ikke automatisk samme person.
Tidligere rapporterte eierposter (8)
- 2024 · JV INVEST AS · 50,00 %
- 2024 · K VAULE HOLDING AS · 36,31 %
- 2024 · LLM HOLDING AS · 9,59 %
- 2024 · CROSSFIT CENTRUM AS · 4,10 %
- 2023 · JV INVEST AS · 50,00 %
- 2023 · K VAULE HOLDING AS · 36,31 %
- 2023 · LLM HOLDING AS · 9,59 %
- 2023 · CROSSFIT CENTRUM AS · 4,10 %
ÅRSDATERT EIERSKAP
Selskapets aksjeposter
Selskapets egne investeringer i andre virksomheter. Aksjonærene som eier selskapet vises under Eierskap.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil 500 kildeposter undersøkes; visningen kan være avgrenset. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Indirekte eierskap
Utforsk dokumenterte eierveier gjennom selskaper. Hver vei og aksjeklasse vises separat; andelene summeres ikke.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil fire eierledd, 32 selskapsoppslag og 250 kjeder undersøkes innen et kort tidsbudsjett. Dette er et avgrenset utvalg, ikke en rangering av de største 250. Sykluser stoppes. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Direkte, rapporterte eierposter vises først. Åpne kartet for å utforske videre.
Direkte eierposter uten interaktivt kart
Per 31.12.2025 · 4 av 4 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| JV INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 50,00 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| K VAULE HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 36,31 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| LLM HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 9,59 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| CROSSFIT CENTRUM ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 4,10 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
Kilde: Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Årsdatert aksjeeierskap er ikke nødvendigvis dagens stemmerett eller konsernkontroll.
Åpne interaktivt kart for direkte eierposter
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Se eiere og åpne selskapsledd videre, med samme årgang i hele treet.
Trykk på en bedrift for å åpne eiere. Bruk i for detaljer.