Utforsk flere norske bedrifter →
BEDRIFTSKORT VIRKSOMHET
THE ISLAND RUM COMPANY AS
Engroshandel med drikkevarer
-2 388 058,9 % EBIT-margin
ØKONOMI
Regnskap og nøkkeltall
Selskapsregnskap
Beløp i NOK
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Valuta | NOK | NOK | NOK |
| Driftsinntekter | 124 | 21 910 | 30 780 |
| Driftsresultat | -2 961 193 | -23 922 725 | -53 008 248 |
| Årsresultat | -7 817 866 | -22 238 907 | -51 742 012 |
| Egenkapital | 2 265 586 | -11 844 589 | 1 514 560 |
| Sum eiendeler | 2 339 139 | 4 700 279 | 1 634 805 |
| EBIT-margin | -2 388 058,9 % | -109 186,3 % | -172 216,5 % |
Indikatorer: egenkapital / eiendeler og EBIT / driftsinntekter. Midtlinjen er 0 %, skala −100 til +100 %. Ingen kredittvurdering.
Vis utvikling i NOK
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Kilder og omregningsgrunnlag
Selskap og konsern holdes atskilt. Samme historiske årskurs brukes på resultat og balanse. Manglende verdier vises som «—». Faktiske nullverdier beholdes.
- 2025 · NOK · original-NOK · kildeversjon 1d922621261b
- 2024 · NOK · original-NOK · kildeversjon 31745dfc638f
- 2023 · NOK · original-NOK · kildeversjon 355c0dce5c78
Utvid for flere regnskapsposter. Vi viser poster med opplysninger i minst ett år. «—» betyr at en verdi mangler for det enkelte året.
Resultatregnskap3 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | |||
| Sum driftsinntekter | 124 | 21 910 | 30 780 |
| Driftsresultat | |||
| Driftsresultat (EBIT) | -2 961 193 | -23 922 725 | -53 008 248 |
| Resultat og skatt | |||
| Årsresultat | -7 817 866 | -22 238 907 | -51 742 012 |
Balanseregnskap2 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Omløpsmidler | |||
| Sum eiendeler | 2 339 139 | 4 700 279 | 1 634 805 |
| Egenkapital | |||
| Sum egenkapital | 2 265 586 | -11 844 589 | 1 514 560 |
LederlønnIkke tilgjengelig
Ingen opplysninger i det tilgjengelige regnskapsgrunnlaget.
REGISTEROPPLYSNINGER
Virksomheten i korte trekk
- Bransje
- 46.340 · Engroshandel med drikkevarer
- Registrert adresse
- Henrik Ibsens gate 90, 0255 OSLO
- Stiftet
- 10.06.2012
- Enhetstype
- Hovedenhet
ADRESSE OG EIENDOM
Eiendomsinformasjon
Henrik Ibsens gate 90, 0255 OSLO
Bedrifter på samme adresse
Tilgjengelige bedriftskort
Om adressekoblingen
Samme registrerte gateadresse, postnummer og kommune. Det dokumenterer ikke eierskap, leieforhold eller hvem som bruker bygget. Adressekoblingen identifiserer ikke en bestemt seksjon eller boenhet. Åpne opplysninger viser ikke hjemmelshavere, salgsdato, tomteareal eller en full bygningsoversikt.
REGISTRERTE ROLLER
Menneskene og virksomhetene bak.
Kilde: Brønnøysundregistrene. Registrert rolle er ikke dokumentasjon på direkte kontaktinformasjon.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Rapporterte aksjonærer.
Per 31.12.2025 · 8 av 8 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| TUV SANDVIK INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 3,50 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| INVITO INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 1,83 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| PETERS & PIHL HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 1,02 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| SQUZO INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,31 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| CONQUEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,29 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| EMIMA ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,17 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| SELA ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,13 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| ART VANDELAY INDUSTRIES ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,03 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
- TUV SANDVIK INVEST ASOrdinære aksjer3,50 %
- INVITO INVEST ASOrdinære aksjer1,83 %
- PETERS & PIHL HOLDING ASOrdinære aksjer1,02 %
- SQUZO INVEST ASOrdinære aksjer0,31 %
- CONQUEST ASOrdinære aksjer0,29 %
- Øvrige / ikke viste poster93,04 %
Fast skala 0–100 %. Andeler er ikke normalisert. Ufylt del ligger utenfor vist sum.
Kilde: Skatteetaten. Eierandel er andel av aksjeantall, ikke nødvendigvis stemmerett eller kontroll. Personnavn gjelder separate kildeposter. Like navn er ikke automatisk samme person.
Tidligere rapporterte eierposter (16)
- 2024 · RETS AS · 2,81 %
- 2024 · INVITO INVEST AS · 2,01 %
- 2024 · PETERS & PIHL HOLDING AS · 1,33 %
- 2024 · SQUZO INVEST AS · 0,40 %
- 2024 · CONQUEST AS · 0,39 %
- 2024 · EMIMA AS · 0,23 %
- 2024 · SELA AS · 0,18 %
- 2024 · ART VANDELAY INDUSTRIES AS · 0,04 %
- 2023 · RETS AS · 2,95 %
- 2023 · INVITO INVEST AS · 2,11 %
- 2023 · PETERS & PIHL HOLDING AS · 1,33 %
- 2023 · CONQUEST AS · 0,41 %
- 2023 · SQUZO INVEST AS · 0,40 %
- 2023 · EMIMA AS · 0,24 %
- 2023 · SELA AS · 0,19 %
- 2023 · ART VANDELAY INDUSTRIES AS · 0,04 %
ÅRSDATERT EIERSKAP
Selskapets aksjeposter
Selskapets egne investeringer i andre virksomheter. Aksjonærene som eier selskapet vises under Eierskap.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil 500 kildeposter undersøkes; visningen kan være avgrenset. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Indirekte eierskap
Utforsk dokumenterte eierveier gjennom selskaper. Hver vei og aksjeklasse vises separat; andelene summeres ikke.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil fire eierledd, 32 selskapsoppslag og 250 kjeder undersøkes innen et kort tidsbudsjett. Dette er et avgrenset utvalg, ikke en rangering av de største 250. Sykluser stoppes. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Direkte, rapporterte eierposter vises først. Åpne kartet for å utforske videre.
Direkte eierposter uten interaktivt kart
Per 31.12.2025 · 8 av 8 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| TUV SANDVIK INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 3,50 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| INVITO INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 1,83 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| PETERS & PIHL HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 1,02 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| SQUZO INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,31 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| CONQUEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,29 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| EMIMA ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,17 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| SELA ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,13 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| ART VANDELAY INDUSTRIES ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 0,03 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
Kilde: Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Årsdatert aksjeeierskap er ikke nødvendigvis dagens stemmerett eller konsernkontroll.
Åpne interaktivt kart for direkte eierposter
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Se eiere og åpne selskapsledd videre, med samme årgang i hele treet.
Trykk på en bedrift for å åpne eiere. Bruk i for detaljer.