Utforsk flere norske bedrifter →
BEDRIFTSKORT VIRKSOMHET
HELSENNINGSBERGET AS
Kjøp og salg av egen fast eiendom
-23,6 % EBIT-margin
ØKONOMI
Regnskap og nøkkeltall
Selskapsregnskap
Beløp i NOK
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Valuta | NOK | NOK | NOK |
| Driftsinntekter | 45 520 | 286 448 | 991 001 |
| Driftsresultat | -10 736 | -46 971 | 418 947 |
| Årsresultat | -11 187 | -46 737 | 352 637 |
| Egenkapital | 906 416 | 917 603 | 964 339 |
| Sum eiendeler | 1 695 518 | 1 706 705 | 1 995 695 |
| EBIT-margin | -23,6 % | -16,4 % | 42,3 % |
Indikatorer: egenkapital / eiendeler og EBIT / driftsinntekter. Midtlinjen er 0 %, skala −100 til +100 %. Ingen kredittvurdering.
Vis utvikling i NOK
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Kilder og omregningsgrunnlag
Selskap og konsern holdes atskilt. Samme historiske årskurs brukes på resultat og balanse. Manglende verdier vises som «—». Faktiske nullverdier beholdes.
- 2025 · NOK · original-NOK · kildeversjon a8e21550be6a
- 2024 · NOK · original-NOK · kildeversjon c687470f8f98
- 2023 · NOK · original-NOK · kildeversjon 581d093de209
Utvid for flere regnskapsposter. Vi viser poster med opplysninger i minst ett år. «—» betyr at en verdi mangler for det enkelte året.
Resultatregnskap13 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | |||
| Sum salgsinntekter | 55 520 | 196 998 | 991 001 |
| Sum driftsinntekter | 45 520 | 286 448 | 991 001 |
| Driftskostnader | |||
| Lønnskostnader | 0 | 0 | 0 |
| Sum driftskostnader | 56 256 | 333 419 | 572 054 |
| Driftsresultat | |||
| Driftsresultat (EBIT) | -10 736 | -46 971 | 418 947 |
| Finansinntekter | |||
| Sum finansinntekter | 216 | 747 | 1 390 |
| Finanskostnader | |||
| Annen rentekostnad | 667 | 513 | 446 |
| Sum finanskostnader | 667 | 513 | 446 |
| Netto finansresultat | -451 | 234 | 944 |
| Resultat og skatt | |||
| Resultat før skatt | -11 187 | -46 737 | 419 891 |
| Skattekostnad ordinært resultat | 0 | 0 | 67 254 |
| Årsresultat | -11 187 | -46 737 | 352 637 |
| Totalresultat | -11 187 | -46 737 | 352 637 |
Balanseregnskap13 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Finansielle anleggsmidler | |||
| Sum anleggsmidler | 45 764 | 51 485 | 118 697 |
| Omløpsmidler | |||
| Sum varelager | 1 423 183 | 1 423 183 | 1 175 459 |
| Sum fordringer | 66 062 | 114 358 | 238 854 |
| Sum bankinnskudd og kontanter | 160 508 | 117 679 | 462 686 |
| Sum omløpsmidler | 1 649 753 | 1 655 220 | 1 876 999 |
| Sum eiendeler | 1 695 518 | 1 706 705 | 1 995 695 |
| Egenkapital | |||
| Sum innskutt egenkapital | 24 430 | 24 430 | 24 430 |
| Sum opptjent egenkapital | 881 986 | 893 173 | 939 909 |
| Sum egenkapital | 906 416 | 917 603 | 964 339 |
| Avsetninger og langsiktig gjeld | |||
| Sum langsiktig gjeld | 667 713 | 667 713 | 667 713 |
| Kortsiktig gjeld | |||
| Sum kortsiktig gjeld | 121 389 | 121 389 | 363 643 |
| Sum gjeld | 789 102 | 789 102 | 1 031 356 |
| Totalsum | |||
| Sum egenkapital og gjeld | 1 695 518 | 1 706 705 | 1 995 695 |
LederlønnIkke tilgjengelig
Ingen opplysninger i det tilgjengelige regnskapsgrunnlaget.
REGISTEROPPLYSNINGER
Virksomheten i korte trekk
- Bransje
- 68.110 · Kjøp og salg av egen fast eiendom
- Registrert adresse
- Engevegen 11, 3528 HEDALEN
- Stiftet
- 01.02.2018
- Enhetstype
- Hovedenhet
ADRESSE OG EIENDOM
Eiendomsinformasjon
Engevegen 11, 3528 HEDALEN
Bedrifter på samme adresse
Tilgjengelige bedriftskort
Om adressekoblingen
Samme registrerte gateadresse, postnummer og kommune. Det dokumenterer ikke eierskap, leieforhold eller hvem som bruker bygget. Adressekoblingen identifiserer ikke en bestemt seksjon eller boenhet. Åpne opplysninger viser ikke hjemmelshavere, salgsdato, tomteareal eller en full bygningsoversikt.
REGISTRERTE ROLLER
Menneskene og virksomhetene bak.
| Navn | Rolle | Kildedato |
|---|---|---|
| SCANACCOUNT ASSe rolleoppføringen | Regnskapsfører | 06.11.2026 |
| Mari Louise SætrangFødt 1939 | Styrets leder | 06.11.2026 |
| Nils-Ivar GrøvFødt 1974 | Styremedlem | 06.11.2026 |
Kilde: Brønnøysundregistrene. Registrert rolle er ikke dokumentasjon på direkte kontaktinformasjon.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Rapporterte aksjonærer.
Per 31.12.2025 · 2 av 2 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| MARI LOUISE SÆTRANGFødt 1939 · HEDALEN | 60,00 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| NILS-IVAR GRØVFødt 1974 · HEDALEN | 40,00 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
- MARI LOUISE SÆTRANGOrdinære aksjer60,00 %
- NILS-IVAR GRØVOrdinære aksjer40,00 %
Fast skala 0–100 %. Andeler er ikke normalisert. Ufylt del ligger utenfor vist sum.
Kilde: Skatteetaten. Eierandel er andel av aksjeantall, ikke nødvendigvis stemmerett eller kontroll. Personnavn gjelder separate kildeposter. Like navn er ikke automatisk samme person.
Tidligere rapporterte eierposter (4)
- 2024 · MARI LOUISE SÆTRANG · 60,00 %
- 2024 · NILS-IVAR GRØV · 40,00 %
- 2023 · MARI LOUISE SÆTRANG · 60,00 %
- 2023 · NILS-IVAR GRØV · 40,00 %
ÅRSDATERT EIERSKAP
Selskapets aksjeposter
Selskapets egne investeringer i andre virksomheter. Aksjonærene som eier selskapet vises under Eierskap.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil 500 kildeposter undersøkes; visningen kan være avgrenset. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Indirekte eierskap
Utforsk dokumenterte eierveier gjennom selskaper. Hver vei og aksjeklasse vises separat; andelene summeres ikke.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil fire eierledd, 32 selskapsoppslag og 250 kjeder undersøkes innen et kort tidsbudsjett. Dette er et avgrenset utvalg, ikke en rangering av de største 250. Sykluser stoppes. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Direkte, rapporterte eierposter vises først. Åpne kartet for å utforske videre.
Direkte eierposter uten interaktivt kart
Per 31.12.2025 · 2 av 2 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| MARI LOUISE SÆTRANGFødt 1939 · HEDALEN | 60,00 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| NILS-IVAR GRØVFødt 1974 · HEDALEN | 40,00 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
Kilde: Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Årsdatert aksjeeierskap er ikke nødvendigvis dagens stemmerett eller konsernkontroll.
Åpne interaktivt kart for direkte eierposter
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Se eiere og åpne selskapsledd videre, med samme årgang i hele treet.
Trykk på en bedrift for å åpne eiere. Bruk i for detaljer.