Utforsk flere norske bedrifter →
BEDRIFTSKORT VIRKSOMHET
TERE AS
Uoppgitt
88,4 % EBIT-margin
ØKONOMI
Regnskap og nøkkeltall
Selskapsregnskap
Beløp i NOK
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Valuta | NOK | NOK | NOK |
| Driftsinntekter | 22 618 996 | 23 572 797 | 14 564 634 |
| Driftsresultat | 19 984 507 | 16 400 815 | 14 051 565 |
| Årsresultat | 18 662 276 | 16 216 768 | 14 320 354 |
| Egenkapital | 210 544 915 | 214 667 941 | 203 064 685 |
| Sum eiendeler | 238 052 973 | 222 148 792 | 209 977 685 |
| EBIT-margin | 88,4 % | 69,6 % | 96,5 % |
Indikatorer: egenkapital / eiendeler og EBIT / driftsinntekter. Midtlinjen er 0 %, skala −100 til +100 %. Ingen kredittvurdering.
Vis utvikling i NOK
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Kilder og omregningsgrunnlag
Selskap og konsern holdes atskilt. Samme historiske årskurs brukes på resultat og balanse. Manglende verdier vises som «—». Faktiske nullverdier beholdes.
- 2025 · NOK · original-NOK · kildeversjon 052817c44271
- 2024 · NOK · original-NOK · kildeversjon 32a76ca0611b
- 2023 · NOK · original-NOK · kildeversjon 8a0f54fb892b
Utvid for flere regnskapsposter. Vi viser poster med opplysninger i minst ett år. «—» betyr at en verdi mangler for det enkelte året.
Resultatregnskap3 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | |||
| Sum driftsinntekter | 22 618 996 | 23 572 797 | 14 564 634 |
| Driftsresultat | |||
| Driftsresultat (EBIT) | 19 984 507 | 16 400 815 | 14 051 565 |
| Resultat og skatt | |||
| Årsresultat | 18 662 276 | 16 216 768 | 14 320 354 |
Balanseregnskap2 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Omløpsmidler | |||
| Sum eiendeler | 238 052 973 | 222 148 792 | 209 977 685 |
| Egenkapital | |||
| Sum egenkapital | 210 544 915 | 214 667 941 | 203 064 685 |
LederlønnIkke tilgjengelig
Ingen opplysninger i det tilgjengelige regnskapsgrunnlaget.
REGISTEROPPLYSNINGER
Virksomheten i korte trekk
- Bransje
- 00.000 · Uoppgitt
- Registrert adresse
- c/o Espen Karlsen, Borgenveien 27A, 0370 OSLO
- Stiftet
- 12.05.1995
- Enhetstype
- Hovedenhet
ADRESSE OG EIENDOM
Eiendomsinformasjon
c/o Espen Karlsen, Borgenveien 27A, 0370 OSLO
Bedrifter på samme adresse
Tilgjengelige bedriftskort
Om adressekoblingen
Samme registrerte gateadresse, postnummer og kommune. Det dokumenterer ikke eierskap, leieforhold eller hvem som bruker bygget. Adressekoblingen identifiserer ikke en bestemt seksjon eller boenhet. Åpne opplysninger viser ikke hjemmelshavere, salgsdato, tomteareal eller en full bygningsoversikt.
REGISTRERTE ROLLER
Menneskene og virksomhetene bak.
| Navn | Rolle | Kildedato |
|---|---|---|
| Espen KarlsenFødt 1956 | Styrets leder | 17.10.2026 |
| Espen KarlsenFødt 1956 | Daglig leder | 17.10.2026 |
| BERGE & LUNDAL REVISJONSSELSKAP ASSe rolleoppføringen | Revisor | 17.10.2026 |
| VIEW PROCURATOR ASSe rolleoppføringen | Regnskapsfører | 17.10.2026 |
| Peder Stavnes KarlsenFødt 1982 | Varamedlem | 17.10.2026 |
| Carl Gustaf Navarro LenngrenFødt 1994 | Varamedlem | 17.10.2026 |
Kilde: Brønnøysundregistrene. Registrert rolle er ikke dokumentasjon på direkte kontaktinformasjon.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Rapporterte aksjonærer.
Per 31.12.2025 · 6 av 6 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| ESPEN KARLSENFødt 1956 · OSLO | 35,97 % · D-aksjer | 31.12.2025 |
| ESPEN KARLSENFødt 1956 · OSLO | 14,32 % · C-aksjer | 31.12.2025 |
| JOAKIM STAVNES KARLSENFødt 1987 · OSLO | 12,43 % · C-aksjer | 31.12.2025 |
| JULIE STAVNES KARLSENFødt 1984 · OSLO | 12,43 % · C-aksjer | 31.12.2025 |
| MARIE STAVNES KARLSENFødt 1993 · OSLO | 12,43 % · C-aksjer | 31.12.2025 |
| PEDER STAVNES KARLSENFødt 1982 · OSLO | 12,43 % · C-aksjer | 31.12.2025 |
- ESPEN KARLSEND-aksjer35,97 %
- ESPEN KARLSENC-aksjer14,32 %
- JOAKIM STAVNES KARLSENC-aksjer12,43 %
- JULIE STAVNES KARLSENC-aksjer12,43 %
- MARIE STAVNES KARLSENC-aksjer12,43 %
- Øvrige / ikke viste poster12,43 %
Fast skala 0–100 %. Andeler er ikke normalisert. Ufylt del ligger utenfor vist sum.
Kilde: Skatteetaten. Eierandel er andel av aksjeantall, ikke nødvendigvis stemmerett eller kontroll. Personnavn gjelder separate kildeposter. Like navn er ikke automatisk samme person.
Tidligere rapporterte eierposter (16)
- 2024 · ESPEN KARLSEN · 35,97 %
- 2024 · ESPEN KARLSEN · 12,00 %
- 2024 · JOAKIM STAVNES KARLSEN · 10,00 %
- 2024 · JULIE STAVNES KARLSEN · 10,00 %
- 2024 · MARIE STAVNES KARLSEN · 10,00 %
- 2024 · PEDER STAVNES KARLSEN · 10,00 %
- 2024 · ESPEN KARLSEN · 8,85 %
- 2024 · ESPEN KARLSEN · 3,19 %
- 2023 · ESPEN KARLSEN · 35,97 %
- 2023 · ESPEN KARLSEN · 12,00 %
- 2023 · JOAKIM STAVNES KARLSEN · 10,00 %
- 2023 · JULIE STAVNES KARLSEN · 10,00 %
- 2023 · MARIE STAVNES KARLSEN · 10,00 %
- 2023 · PEDER STAVNES KARLSEN · 10,00 %
- 2023 · ESPEN KARLSEN · 8,85 %
- 2023 · ESPEN KARLSEN · 3,19 %
ÅRSDATERT EIERSKAP
Selskapets aksjeposter
Selskapets egne investeringer i andre virksomheter. Aksjonærene som eier selskapet vises under Eierskap.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil 500 kildeposter undersøkes; visningen kan være avgrenset. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Indirekte eierskap
Utforsk dokumenterte eierveier gjennom selskaper. Hver vei og aksjeklasse vises separat; andelene summeres ikke.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil fire eierledd, 32 selskapsoppslag og 250 kjeder undersøkes innen et kort tidsbudsjett. Dette er et avgrenset utvalg, ikke en rangering av de største 250. Sykluser stoppes. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Direkte, rapporterte eierposter vises først. Åpne kartet for å utforske videre.
Direkte eierposter uten interaktivt kart
Per 31.12.2025 · 6 av 6 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| ESPEN KARLSENFødt 1956 · OSLO | 35,97 % · D-aksjer | 31.12.2025 |
| ESPEN KARLSENFødt 1956 · OSLO | 14,32 % · C-aksjer | 31.12.2025 |
| JOAKIM STAVNES KARLSENFødt 1987 · OSLO | 12,43 % · C-aksjer | 31.12.2025 |
| JULIE STAVNES KARLSENFødt 1984 · OSLO | 12,43 % · C-aksjer | 31.12.2025 |
| MARIE STAVNES KARLSENFødt 1993 · OSLO | 12,43 % · C-aksjer | 31.12.2025 |
| PEDER STAVNES KARLSENFødt 1982 · OSLO | 12,43 % · C-aksjer | 31.12.2025 |
Kilde: Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Årsdatert aksjeeierskap er ikke nødvendigvis dagens stemmerett eller konsernkontroll.
Åpne interaktivt kart for direkte eierposter
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Se eiere og åpne selskapsledd videre, med samme årgang i hele treet.
Trykk på en bedrift for å åpne eiere. Bruk i for detaljer.