Utforsk flere norske bedrifter →
BEDRIFTSKORT VIRKSOMHET
PANDA INVEST HOLDING AS
Andre egeninvesteringsselskaper
Margin ikke beregnet
ØKONOMI
Regnskap og nøkkeltall
Selskapsregnskap
Beløp i NOK
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Valuta | NOK | NOK | NOK |
| Driftsinntekter | — | — | — |
| Driftsresultat | -2 674 006 | -3 017 866 | -2 961 484 |
| Årsresultat | 40 630 100 | 37 114 772 | 34 782 645 |
| Egenkapital | 324 409 386 | 283 779 286 | 246 664 514 |
| Sum eiendeler | 361 115 267 | 322 483 239 | 301 709 019 |
| EBIT-margin | — | — | — |
Indikatorer: egenkapital / eiendeler og EBIT / driftsinntekter. Midtlinjen er 0 %, skala −100 til +100 %. Ingen kredittvurdering.
Vis utvikling i NOK
Graf krever minst to tilgjengelige NOK-år.
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Kilder og omregningsgrunnlag
Selskap og konsern holdes atskilt. Samme historiske årskurs brukes på resultat og balanse. Manglende verdier vises som «—». Faktiske nullverdier beholdes.
- 2025 · NOK · original-NOK · kildeversjon dd6b56db4f3a
- 2024 · NOK · original-NOK · kildeversjon eb3b0dc928c1
- 2023 · NOK · original-NOK · kildeversjon 2745767ebf92
Utvid for flere regnskapsposter. Vi viser poster med opplysninger i minst ett år. «—» betyr at en verdi mangler for det enkelte året.
Resultatregnskap2 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsresultat | |||
| Driftsresultat (EBIT) | -2 674 006 | -3 017 866 | -2 961 484 |
| Resultat og skatt | |||
| Årsresultat | 40 630 100 | 37 114 772 | 34 782 645 |
Balanseregnskap2 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Omløpsmidler | |||
| Sum eiendeler | 361 115 267 | 322 483 239 | 301 709 019 |
| Egenkapital | |||
| Sum egenkapital | 324 409 386 | 283 779 286 | 246 664 514 |
LederlønnIkke tilgjengelig
Ingen opplysninger i det tilgjengelige regnskapsgrunnlaget.
REGISTEROPPLYSNINGER
Virksomheten i korte trekk
- Bransje
- 64.323 · Andre egeninvesteringsselskaper
- Registrert adresse
- Børehaugen 3, 4006 STAVANGER
- Stiftet
- 11.05.2016
- Enhetstype
- Hovedenhet
ADRESSE OG EIENDOM
Eiendomsinformasjon
Børehaugen 3, 4006 STAVANGER
Bedrifter på samme adresse
Tilgjengelige bedriftskort
Om adressekoblingen
Samme registrerte gateadresse, postnummer og kommune. Det dokumenterer ikke eierskap, leieforhold eller hvem som bruker bygget. Adressekoblingen identifiserer ikke en bestemt seksjon eller boenhet. Åpne opplysninger viser ikke hjemmelshavere, salgsdato, tomteareal eller en full bygningsoversikt.
REGISTRERTE ROLLER
Menneskene og virksomhetene bak.
| Navn | Rolle | Kildedato |
|---|---|---|
| Ingrid Solveig RavnestadFødt 1994 | Styremedlem | 17.10.2026 |
| KPMG ASSe rolleoppføringen | Revisor | 17.10.2026 |
| RELEVANT REGNSKAP ASSe rolleoppføringen | Regnskapsfører | 17.10.2026 |
| Thomas RavnestadFødt 1987 | Styremedlem | 17.10.2026 |
| Per Anders RavnestadFødt 1952 | Styrets leder | 17.10.2026 |
| Per Anders RavnestadFødt 1952 | Daglig leder | 17.10.2026 |
Kilde: Brønnøysundregistrene. Registrert rolle er ikke dokumentasjon på direkte kontaktinformasjon.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Rapporterte aksjonærer.
Per 31.12.2025 · 4 av 4 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| C4L INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 29,90 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| ELIRAV INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 29,90 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| INRAV INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 29,90 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| PAR INVEST HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 10,30 % · A-aksjer | 31.12.2025 |
- C4L INVEST ASB-aksjer29,90 %
- ELIRAV INVEST ASB-aksjer29,90 %
- INRAV INVEST ASB-aksjer29,90 %
- PAR INVEST HOLDING ASA-aksjer10,30 %
Fast skala 0–100 %. Andeler er ikke normalisert. Ufylt del ligger utenfor vist sum.
Kilde: Skatteetaten. Eierandel er andel av aksjeantall, ikke nødvendigvis stemmerett eller kontroll. Personnavn gjelder separate kildeposter. Like navn er ikke automatisk samme person.
Tidligere rapporterte eierposter (8)
- 2024 · C4L INVEST AS · 29,90 %
- 2024 · ELIRAV INVEST AS · 29,90 %
- 2024 · INRAV INVEST AS · 29,90 %
- 2024 · PAR INVEST HOLDING AS · 10,30 %
- 2023 · C4L INVEST AS · 29,90 %
- 2023 · ELIRAV INVEST AS · 29,90 %
- 2023 · INRAV INVEST AS · 29,90 %
- 2023 · PAR INVEST HOLDING AS · 10,30 %
ÅRSDATERT EIERSKAP
Selskapets aksjeposter
Selskapets egne investeringer i andre virksomheter. Aksjonærene som eier selskapet vises under Eierskap.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil 500 kildeposter undersøkes; visningen kan være avgrenset. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Indirekte eierskap
Utforsk dokumenterte eierveier gjennom selskaper. Hver vei og aksjeklasse vises separat; andelene summeres ikke.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil fire eierledd, 32 selskapsoppslag og 250 kjeder undersøkes innen et kort tidsbudsjett. Dette er et avgrenset utvalg, ikke en rangering av de største 250. Sykluser stoppes. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Direkte, rapporterte eierposter vises først. Åpne kartet for å utforske videre.
Direkte eierposter uten interaktivt kart
Per 31.12.2025 · 4 av 4 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| C4L INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 29,90 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| ELIRAV INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 29,90 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| INRAV INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 29,90 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| PAR INVEST HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 10,30 % · A-aksjer | 31.12.2025 |
Kilde: Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Årsdatert aksjeeierskap er ikke nødvendigvis dagens stemmerett eller konsernkontroll.
Åpne interaktivt kart for direkte eierposter
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Se eiere og åpne selskapsledd videre, med samme årgang i hele treet.
Trykk på en bedrift for å åpne eiere. Bruk i for detaljer.