Utforsk flere norske bedrifter →
BEDRIFTSKORT VIRKSOMHET
INSIGNIS AS
Revisjon
32,3 % EBIT-margin
ØKONOMI
Regnskap og nøkkeltall
Selskapsregnskap
Beløp i NOK
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Valuta | NOK | NOK | NOK |
| Driftsinntekter | 21 035 246 | 19 228 446 | 17 658 932 |
| Driftsresultat | 6 793 712 | 6 643 197 | 6 057 726 |
| Årsresultat | 5 355 714 | 5 223 571 | 4 733 857 |
| Egenkapital | 2 290 833 | 1 359 119 | 2 570 548 |
| Sum eiendeler | 7 150 116 | 5 812 436 | 6 769 276 |
| EBIT-margin | 32,3 % | 34,5 % | 34,3 % |
Indikatorer: egenkapital / eiendeler og EBIT / driftsinntekter. Midtlinjen er 0 %, skala −100 til +100 %. Ingen kredittvurdering.
Vis utvikling i NOK
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Kilder og omregningsgrunnlag
Selskap og konsern holdes atskilt. Samme historiske årskurs brukes på resultat og balanse. Manglende verdier vises som «—». Faktiske nullverdier beholdes.
- 2025 · NOK · original-NOK · kildeversjon 453ea858d767
- 2024 · NOK · original-NOK · kildeversjon 3f867a815523
- 2023 · NOK · original-NOK · kildeversjon cfcc0ba1356b
Utvid for flere regnskapsposter. Vi viser poster med opplysninger i minst ett år. «—» betyr at en verdi mangler for det enkelte året.
Resultatregnskap3 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | |||
| Sum driftsinntekter | 21 035 246 | 19 228 446 | 17 658 932 |
| Driftsresultat | |||
| Driftsresultat (EBIT) | 6 793 712 | 6 643 197 | 6 057 726 |
| Resultat og skatt | |||
| Årsresultat | 5 355 714 | 5 223 571 | 4 733 857 |
Balanseregnskap2 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Omløpsmidler | |||
| Sum eiendeler | 7 150 116 | 5 812 436 | 6 769 276 |
| Egenkapital | |||
| Sum egenkapital | 2 290 833 | 1 359 119 | 2 570 548 |
LederlønnIkke tilgjengelig
Ingen opplysninger i det tilgjengelige regnskapsgrunnlaget.
REGISTEROPPLYSNINGER
Virksomheten i korte trekk
- Bransje
- 69.201 · Revisjon
- Registrert adresse
- Sandakerveien 138, 0484 OSLO
- Stiftet
- 10.09.2016
- Enhetstype
- Hovedenhet
ADRESSE OG EIENDOM
Eiendomsinformasjon
Sandakerveien 138, 0484 OSLO
Bedrifter på samme adresse
Tilgjengelige bedriftskort
Om adressekoblingen
Samme registrerte gateadresse, postnummer og kommune. Det dokumenterer ikke eierskap, leieforhold eller hvem som bruker bygget. Adressekoblingen identifiserer ikke en bestemt seksjon eller boenhet. Åpne opplysninger viser ikke hjemmelshavere, salgsdato, tomteareal eller en full bygningsoversikt.
REGISTRERTE ROLLER
Menneskene og virksomhetene bak.
| Navn | Rolle | Kildedato |
|---|---|---|
| Stein Håkon VatleFødt 1973 | Daglig leder | 17.10.2026 |
| Kristoffer LangvaFødt 1980 | Styremedlem | 17.10.2026 |
| FRAM REVISJON ASSe rolleoppføringen | Revisor | 17.10.2026 |
| Anders Dischler BørresenFødt 1983 | Styremedlem | 17.10.2026 |
| Henning NilsenFødt 1984 | Styrets leder | 17.10.2026 |
| Stein Håkon VatleFødt 1973 | Styremedlem | 17.10.2026 |
Kilde: Brønnøysundregistrene. Registrert rolle er ikke dokumentasjon på direkte kontaktinformasjon.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Rapporterte aksjonærer.
Per 31.12.2025 · 8 av 8 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| ABORR ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 24,00 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| LULA INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 24,00 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| NILSEN CAPITAL ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 24,00 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| VATMED ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 24,00 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| ANDERS DISCHLER BØRRESENFødt 1983 · HASLUM | 1,00 % · A-aksjer | 31.12.2025 |
| HENNING NILSENFødt 1984 · OSLO | 1,00 % · A-aksjer | 31.12.2025 |
| KRISTOFFER LANGVAFødt 1980 · OSLO | 1,00 % · A-aksjer | 31.12.2025 |
| STEIN HÅKON VATLEFødt 1973 · SLATTUM | 1,00 % · A-aksjer | 31.12.2025 |
- ABORR ASB-aksjer24,00 %
- LULA INVEST ASB-aksjer24,00 %
- NILSEN CAPITAL ASB-aksjer24,00 %
- VATMED ASB-aksjer24,00 %
- ANDERS DISCHLER BØRRESENA-aksjer1,00 %
- Øvrige / ikke viste poster3,00 %
Fast skala 0–100 %. Andeler er ikke normalisert. Ufylt del ligger utenfor vist sum.
Kilde: Skatteetaten. Eierandel er andel av aksjeantall, ikke nødvendigvis stemmerett eller kontroll. Personnavn gjelder separate kildeposter. Like navn er ikke automatisk samme person.
Tidligere rapporterte eierposter (16)
- 2024 · ABORR AS · 24,00 %
- 2024 · LULA INVEST AS · 24,00 %
- 2024 · NILSEN CAPITAL AS · 24,00 %
- 2024 · VATMED AS · 24,00 %
- 2024 · ANDERS DISCHLER BØRRESEN · 1,00 %
- 2024 · HENNING NILSEN · 1,00 %
- 2024 · KRISTOFFER LANGVA · 1,00 %
- 2024 · STEIN HÅKON VATLE · 1,00 %
- 2023 · ABORR AS · 24,00 %
- 2023 · LULA INVEST AS · 24,00 %
- 2023 · NILSEN CAPITAL AS · 24,00 %
- 2023 · VATMED AS · 24,00 %
- 2023 · ANDERS DISCHLER BØRRESEN · 1,00 %
- 2023 · HENNING NILSEN · 1,00 %
- 2023 · KRISTOFFER LANGVA · 1,00 %
- 2023 · STEIN HÅKON VATLE · 1,00 %
ÅRSDATERT EIERSKAP
Selskapets aksjeposter
Selskapets egne investeringer i andre virksomheter. Aksjonærene som eier selskapet vises under Eierskap.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil 500 kildeposter undersøkes; visningen kan være avgrenset. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Indirekte eierskap
Utforsk dokumenterte eierveier gjennom selskaper. Hver vei og aksjeklasse vises separat; andelene summeres ikke.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil fire eierledd, 32 selskapsoppslag og 250 kjeder undersøkes innen et kort tidsbudsjett. Dette er et avgrenset utvalg, ikke en rangering av de største 250. Sykluser stoppes. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Direkte, rapporterte eierposter vises først. Åpne kartet for å utforske videre.
Direkte eierposter uten interaktivt kart
Per 31.12.2025 · 8 av 8 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| ABORR ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 24,00 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| LULA INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 24,00 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| NILSEN CAPITAL ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 24,00 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| VATMED ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 24,00 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| ANDERS DISCHLER BØRRESENFødt 1983 · HASLUM | 1,00 % · A-aksjer | 31.12.2025 |
| HENNING NILSENFødt 1984 · OSLO | 1,00 % · A-aksjer | 31.12.2025 |
| KRISTOFFER LANGVAFødt 1980 · OSLO | 1,00 % · A-aksjer | 31.12.2025 |
| STEIN HÅKON VATLEFødt 1973 · SLATTUM | 1,00 % · A-aksjer | 31.12.2025 |
Kilde: Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Årsdatert aksjeeierskap er ikke nødvendigvis dagens stemmerett eller konsernkontroll.
Åpne interaktivt kart for direkte eierposter
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Se eiere og åpne selskapsledd videre, med samme årgang i hele treet.
Trykk på en bedrift for å åpne eiere. Bruk i for detaljer.