Utforsk flere norske bedrifter →
BEDRIFTSKORT VIRKSOMHET
WALCON AS
Bygging av sivile skip og flytende materiell
-98,3 % EBIT-margin
ØKONOMI
Regnskap og nøkkeltall
Selskapsregnskap
Beløp i NOK
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Valuta | NOK | NOK | NOK |
| Driftsinntekter | 132 000 | 122 000 | 54 000 |
| Driftsresultat | -129 741 | -125 445 | -322 361 |
| Årsresultat | 1 918 700 | 902 483 | 457 342 |
| Egenkapital | 1 454 180 | 1 181 585 | 3 279 102 |
| Sum eiendeler | 11 913 511 | 10 944 088 | 12 192 097 |
| EBIT-margin | -98,3 % | -102,8 % | -597,0 % |
Indikatorer: egenkapital / eiendeler og EBIT / driftsinntekter. Midtlinjen er 0 %, skala −100 til +100 %. Ingen kredittvurdering.
Vis utvikling i NOK
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Kilder og omregningsgrunnlag
Selskap og konsern holdes atskilt. Samme historiske årskurs brukes på resultat og balanse. Manglende verdier vises som «—». Faktiske nullverdier beholdes.
- 2025 · NOK · original-NOK · kildeversjon e1f34c338e7c
- 2024 · NOK · original-NOK · kildeversjon 204c2551b709
- 2023 · NOK · original-NOK · kildeversjon f75cd2910fe7
Utvid for flere regnskapsposter. Vi viser poster med opplysninger i minst ett år. «—» betyr at en verdi mangler for det enkelte året.
Resultatregnskap3 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | |||
| Sum driftsinntekter | 132 000 | 122 000 | 54 000 |
| Driftsresultat | |||
| Driftsresultat (EBIT) | -129 741 | -125 445 | -322 361 |
| Resultat og skatt | |||
| Årsresultat | 1 918 700 | 902 483 | 457 342 |
Balanseregnskap2 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Omløpsmidler | |||
| Sum eiendeler | 11 913 511 | 10 944 088 | 12 192 097 |
| Egenkapital | |||
| Sum egenkapital | 1 454 180 | 1 181 585 | 3 279 102 |
LederlønnIkke tilgjengelig
Ingen opplysninger i det tilgjengelige regnskapsgrunnlaget.
REGISTEROPPLYSNINGER
Virksomheten i korte trekk
- Bransje
- 30.110 · Bygging av sivile skip og flytende materiell
- Registrert adresse
- Ole Aaserudgata 1, 6900 FLORØ
- Stiftet
- 10.02.2017
- Enhetstype
- Hovedenhet
ADRESSE OG EIENDOM
Eiendomsinformasjon
Ole Aaserudgata 1, 6900 FLORØ
Bedrifter på samme adresse
Tilgjengelige bedriftskort
Om adressekoblingen
Samme registrerte gateadresse, postnummer og kommune. Det dokumenterer ikke eierskap, leieforhold eller hvem som bruker bygget. Adressekoblingen identifiserer ikke en bestemt seksjon eller boenhet. Åpne opplysninger viser ikke hjemmelshavere, salgsdato, tomteareal eller en full bygningsoversikt.
REGISTRERTE ROLLER
Menneskene og virksomhetene bak.
| Navn | Rolle | Kildedato |
|---|---|---|
| CEDRA NORGE ASSe rolleoppføringen | Revisor | 17.10.2026 |
| Ronny Andre MagnussenFødt 1977 | Styremedlem | 17.10.2026 |
| Bjørn Tore LøkkebøFødt 1968 | Styrets leder | 17.10.2026 |
| Malgorzata SlomkaFødt 1977 | Styremedlem | 17.10.2026 |
| André Fimland LotheFødt 1975 | Styremedlem | 17.10.2026 |
| Bjørn Tore LøkkebøFødt 1968 | Daglig leder | 17.10.2026 |
| KINN REGNSKAP ASSe rolleoppføringen | Regnskapsfører | 17.10.2026 |
Kilde: Brønnøysundregistrene. Registrert rolle er ikke dokumentasjon på direkte kontaktinformasjon.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Rapporterte aksjonærer.
Per 31.12.2025 · 4 av 4 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| MON INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 79,04 % · A-aksjer | 31.12.2025 |
| ATA-HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 9,29 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| ROMAGN HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 7,01 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| MALGORZATA SLOMKAFødt 1977 · FLORØ | 4,65 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
- MON INVEST ASA-aksjer79,04 %
- ATA-HOLDING ASB-aksjer9,29 %
- ROMAGN HOLDING ASB-aksjer7,01 %
- MALGORZATA SLOMKAB-aksjer4,65 %
Fast skala 0–100 %. Andeler er ikke normalisert. Ufylt del ligger utenfor vist sum.
Kilde: Skatteetaten. Eierandel er andel av aksjeantall, ikke nødvendigvis stemmerett eller kontroll. Personnavn gjelder separate kildeposter. Like navn er ikke automatisk samme person.
Tidligere rapporterte eierposter (6)
- 2024 · MON INVEST AS · 85,00 %
- 2024 · ATA-HOLDING AS · 9,99 %
- 2024 · MALGORZATA SLOMKA · 5,01 %
- 2023 · MON INVEST AS · 85,00 %
- 2023 · ATA-HOLDING AS · 9,99 %
- 2023 · MALGORZATA SLOMKA · 5,01 %
ÅRSDATERT EIERSKAP
Selskapets aksjeposter
Selskapets egne investeringer i andre virksomheter. Aksjonærene som eier selskapet vises under Eierskap.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil 500 kildeposter undersøkes; visningen kan være avgrenset. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Indirekte eierskap
Utforsk dokumenterte eierveier gjennom selskaper. Hver vei og aksjeklasse vises separat; andelene summeres ikke.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil fire eierledd, 32 selskapsoppslag og 250 kjeder undersøkes innen et kort tidsbudsjett. Dette er et avgrenset utvalg, ikke en rangering av de største 250. Sykluser stoppes. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Direkte, rapporterte eierposter vises først. Åpne kartet for å utforske videre.
Direkte eierposter uten interaktivt kart
Per 31.12.2025 · 4 av 4 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| MON INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 79,04 % · A-aksjer | 31.12.2025 |
| ATA-HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 9,29 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| ROMAGN HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 7,01 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| MALGORZATA SLOMKAFødt 1977 · FLORØ | 4,65 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
Kilde: Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Årsdatert aksjeeierskap er ikke nødvendigvis dagens stemmerett eller konsernkontroll.
Åpne interaktivt kart for direkte eierposter
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Se eiere og åpne selskapsledd videre, med samme årgang i hele treet.
Trykk på en bedrift for å åpne eiere. Bruk i for detaljer.