Utforsk flere norske bedrifter →
BEDRIFTSKORT VIRKSOMHET
CAMAR AS
Utleie av egen eller leid fast eiendom
64,4 % EBIT-margin
ØKONOMI
Regnskap og nøkkeltall
Selskapsregnskap
Beløp i NOK
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Valuta | NOK | NOK | NOK |
| Driftsinntekter | 61 674 573 | 116 344 559 | 7 917 175 |
| Driftsresultat | 39 738 074 | 97 154 064 | -16 369 257 |
| Årsresultat | 50 564 923 | 105 170 960 | 535 027 |
| Egenkapital | 1 129 156 503 | 1 118 591 580 | 1 043 420 620 |
| Sum eiendeler | 1 272 668 647 | 1 334 431 203 | 1 179 841 774 |
| EBIT-margin | 64,4 % | 83,5 % | -206,8 % |
Indikatorer: egenkapital / eiendeler og EBIT / driftsinntekter. Midtlinjen er 0 %, skala −100 til +100 %. Ingen kredittvurdering.
Vis utvikling i NOK
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Kilder og omregningsgrunnlag
Selskap og konsern holdes atskilt. Samme historiske årskurs brukes på resultat og balanse. Manglende verdier vises som «—». Faktiske nullverdier beholdes.
- 2025 · NOK · original-NOK · kildeversjon 5684dc14bfa3
- 2024 · NOK · original-NOK · kildeversjon da52ac348c5b
- 2023 · NOK · original-NOK · kildeversjon 66ca72c849f2
Utvid for flere regnskapsposter. Vi viser poster med opplysninger i minst ett år. «—» betyr at en verdi mangler for det enkelte året.
Resultatregnskap3 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | |||
| Sum driftsinntekter | 61 674 573 | 116 344 559 | 7 917 175 |
| Driftsresultat | |||
| Driftsresultat (EBIT) | 39 738 074 | 97 154 064 | -16 369 257 |
| Resultat og skatt | |||
| Årsresultat | 50 564 923 | 105 170 960 | 535 027 |
Balanseregnskap2 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Omløpsmidler | |||
| Sum eiendeler | 1 272 668 647 | 1 334 431 203 | 1 179 841 774 |
| Egenkapital | |||
| Sum egenkapital | 1 129 156 503 | 1 118 591 580 | 1 043 420 620 |
LederlønnIkke tilgjengelig
Ingen opplysninger i det tilgjengelige regnskapsgrunnlaget.
Konsernregnskap
Beløp i NOK
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Valuta | NOK | NOK | NOK |
| Driftsinntekter | 208 096 846 | 118 058 893 | 98 430 834 |
| Driftsresultat | -16 626 203 | -24 122 215 | -17 956 577 |
| Årsresultat | 59 835 450 | 97 263 082 | -41 102 928 |
| Egenkapital | 1 521 516 414 | 1 515 608 019 | 1 387 846 172 |
| Sum eiendeler | 2 286 235 870 | 2 120 919 174 | 1 917 243 742 |
| EBIT-margin | -8,0 % | -20,4 % | -18,2 % |
Indikatorer: egenkapital / eiendeler og EBIT / driftsinntekter. Midtlinjen er 0 %, skala −100 til +100 %. Ingen kredittvurdering.
Vis utvikling i NOK
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Kilder og omregningsgrunnlag
Selskap og konsern holdes atskilt. Samme historiske årskurs brukes på resultat og balanse. Manglende verdier vises som «—». Faktiske nullverdier beholdes.
- 2025 · NOK · original-NOK · kildeversjon f621bc0c95ac
- 2024 · NOK · original-NOK · kildeversjon dd027f9811d5
- 2023 · NOK · original-NOK · kildeversjon a27ae90917cc
Utvid for flere regnskapsposter. Vi viser poster med opplysninger i minst ett år. «—» betyr at en verdi mangler for det enkelte året.
Resultatregnskap3 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | |||
| Sum driftsinntekter | 208 096 846 | 118 058 893 | 98 430 834 |
| Driftsresultat | |||
| Driftsresultat (EBIT) | -16 626 203 | -24 122 215 | -17 956 577 |
| Resultat og skatt | |||
| Årsresultat | 59 835 450 | 97 263 082 | -41 102 928 |
Balanseregnskap2 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Omløpsmidler | |||
| Sum eiendeler | 2 286 235 870 | 2 120 919 174 | 1 917 243 742 |
| Egenkapital | |||
| Sum egenkapital | 1 521 516 414 | 1 515 608 019 | 1 387 846 172 |
LederlønnIkke tilgjengelig
Ingen opplysninger i det tilgjengelige regnskapsgrunnlaget.
REGISTEROPPLYSNINGER
Virksomheten i korte trekk
- Bransje
- 68.200 · Utleie av egen eller leid fast eiendom
- Registrert adresse
- Domkirkeplassen 3, 4006 STAVANGER
- Stiftet
- 28.09.2017
- Enhetstype
- Hovedenhet
ADRESSE OG EIENDOM
Eiendomsinformasjon
Domkirkeplassen 3, 4006 STAVANGER
Bedrifter på samme adresse
Tilgjengelige bedriftskort
Om adressekoblingen
Samme registrerte gateadresse, postnummer og kommune. Det dokumenterer ikke eierskap, leieforhold eller hvem som bruker bygget. Adressekoblingen identifiserer ikke en bestemt seksjon eller boenhet. Åpne opplysninger viser ikke hjemmelshavere, salgsdato, tomteareal eller en full bygningsoversikt.
REGISTRERTE ROLLER
Menneskene og virksomhetene bak.
| Navn | Rolle | Kildedato |
|---|---|---|
| DELOITTE ASSe rolleoppføringen | Revisor | 17.10.2026 |
| John Arild ErtvaagFødt 1955 | Styrets leder | 17.10.2026 |
| Camilla ErtvaagFødt 1956 | Styremedlem | 17.10.2026 |
| Silje ErtvaagFødt 1982 | Styremedlem | 17.10.2026 |
| Sindre ErtvaagFødt 1984 | Daglig leder | 17.10.2026 |
| Sindre ErtvaagFødt 1984 | Styremedlem | 17.10.2026 |
| KJELL HAVER REGNSKAPSSERVICE ASSe rolleoppføringen | Regnskapsfører | 17.10.2026 |
| Stine ErtvaagFødt 1990 | Styremedlem | 17.10.2026 |
Kilde: Brønnøysundregistrene. Registrert rolle er ikke dokumentasjon på direkte kontaktinformasjon.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Rapporterte aksjonærer.
Per 31.12.2025 · 5 av 5 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| CAMAR HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 26,50 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| SILCO ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 24,50 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| SINCAP ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 24,50 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| STIFI ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 24,50 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| CAMAR HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | <0,01 % · A-aksjer | 31.12.2025 |
- CAMAR HOLDING ASB-aksjer26,50 %
- SILCO ASB-aksjer24,50 %
- SINCAP ASB-aksjer24,50 %
- STIFI ASB-aksjer24,50 %
- CAMAR HOLDING ASA-aksjerunder 0,01 %
Fast skala 0–100 %. Andeler er ikke normalisert. Ufylt del ligger utenfor vist sum.
Kilde: Skatteetaten. Eierandel er andel av aksjeantall, ikke nødvendigvis stemmerett eller kontroll. Personnavn gjelder separate kildeposter. Like navn er ikke automatisk samme person.
Tidligere rapporterte eierposter (10)
- 2024 · CAMAR HOLDING AS · 26,50 %
- 2024 · SILCO AS · 24,50 %
- 2024 · SINCAP AS · 24,50 %
- 2024 · STIFI AS · 24,50 %
- 2024 · CAMAR HOLDING AS · 0,00 %
- 2023 · CAMAR HOLDING AS · 26,50 %
- 2023 · SILCO AS · 24,50 %
- 2023 · SINCAP AS · 24,50 %
- 2023 · STIFI AS · 24,50 %
- 2023 · CAMAR HOLDING AS · 0,00 %
ÅRSDATERT EIERSKAP
Selskapets aksjeposter
Selskapets egne investeringer i andre virksomheter. Aksjonærene som eier selskapet vises under Eierskap.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil 500 kildeposter undersøkes; visningen kan være avgrenset. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Indirekte eierskap
Utforsk dokumenterte eierveier gjennom selskaper. Hver vei og aksjeklasse vises separat; andelene summeres ikke.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil fire eierledd, 32 selskapsoppslag og 250 kjeder undersøkes innen et kort tidsbudsjett. Dette er et avgrenset utvalg, ikke en rangering av de største 250. Sykluser stoppes. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Direkte, rapporterte eierposter vises først. Åpne kartet for å utforske videre.
Direkte eierposter uten interaktivt kart
Per 31.12.2025 · 5 av 5 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| CAMAR HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 26,50 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| SILCO ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 24,50 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| SINCAP ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 24,50 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| STIFI ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 24,50 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| CAMAR HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | <0,01 % · A-aksjer | 31.12.2025 |
Kilde: Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Årsdatert aksjeeierskap er ikke nødvendigvis dagens stemmerett eller konsernkontroll.
Åpne interaktivt kart for direkte eierposter
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Se eiere og åpne selskapsledd videre, med samme årgang i hele treet.
Trykk på en bedrift for å åpne eiere. Bruk i for detaljer.