Utforsk flere norske bedrifter →
BEDRIFTSKORT VIRKSOMHET
STAVANGER VINFEST AS
Andre tjenester tilknyttet kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet
3,9 % EBIT-margin
ØKONOMI
Regnskap og nøkkeltall
Selskapsregnskap
Beløp i NOK
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Valuta | NOK | NOK | NOK |
| Driftsinntekter | 1 877 192 | 1 455 251 | 1 314 902 |
| Driftsresultat | 72 851 | 356 962 | -292 815 |
| Årsresultat | 56 038 | 343 057 | -292 815 |
| Egenkapital | 365 339 | 289 301 | -53 757 |
| Sum eiendeler | 2 064 897 | 1 743 907 | 703 871 |
| EBIT-margin | 3,9 % | 24,5 % | -22,3 % |
Indikatorer: egenkapital / eiendeler og EBIT / driftsinntekter. Midtlinjen er 0 %, skala −100 til +100 %. Ingen kredittvurdering.
Vis utvikling i NOK
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Kilder og omregningsgrunnlag
Selskap og konsern holdes atskilt. Samme historiske årskurs brukes på resultat og balanse. Manglende verdier vises som «—». Faktiske nullverdier beholdes.
- 2025 · NOK · original-NOK · kildeversjon 4ad7d9d3dbdf
- 2024 · NOK · original-NOK · kildeversjon 7c68749c797f
- 2023 · NOK · original-NOK · kildeversjon 8953dd31af13
Utvid for flere regnskapsposter. Vi viser poster med opplysninger i minst ett år. «—» betyr at en verdi mangler for det enkelte året.
Resultatregnskap3 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | |||
| Sum driftsinntekter | 1 877 192 | 1 455 251 | 1 314 902 |
| Driftsresultat | |||
| Driftsresultat (EBIT) | 72 851 | 356 962 | -292 815 |
| Resultat og skatt | |||
| Årsresultat | 56 038 | 343 057 | -292 815 |
Balanseregnskap2 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Omløpsmidler | |||
| Sum eiendeler | 2 064 897 | 1 743 907 | 703 871 |
| Egenkapital | |||
| Sum egenkapital | 365 339 | 289 301 | -53 757 |
LederlønnIkke tilgjengelig
Ingen opplysninger i det tilgjengelige regnskapsgrunnlaget.
REGISTEROPPLYSNINGER
Virksomheten i korte trekk
- Bransje
- 90.390 · Andre tjenester tilknyttet kunstnerisk virksomhet og underholdningsvirksomhet
- Registrert adresse
- Øvre Holmegate 20, 4006 STAVANGER
- Stiftet
- 21.12.2018
- Enhetstype
- Hovedenhet
ADRESSE OG EIENDOM
Eiendomsinformasjon
Øvre Holmegate 20, 4006 STAVANGER
Bedrifter på samme adresse
Tilgjengelige bedriftskort
Om adressekoblingen
Samme registrerte gateadresse, postnummer og kommune. Det dokumenterer ikke eierskap, leieforhold eller hvem som bruker bygget. Adressekoblingen identifiserer ikke en bestemt seksjon eller boenhet. Åpne opplysninger viser ikke hjemmelshavere, salgsdato, tomteareal eller en full bygningsoversikt.
REGISTRERTE ROLLER
Menneskene og virksomhetene bak.
| Navn | Rolle | Kildedato |
|---|---|---|
| Torill RenaaFødt 1975 | Styremedlem | 17.10.2026 |
| Sondre ArnevikFødt 1999 | Varamedlem | 17.10.2026 |
| Christoffer IngebretsenFødt 1990 | Styremedlem | 17.10.2026 |
| JANSSON & LARSEN REGNSKAP ASSe rolleoppføringen | Regnskapsfører | 17.10.2026 |
| Nadia Jakobsen MyroFødt 1987 | Styremedlem | 17.10.2026 |
| Lars-Erik Lunde KristiansenFødt 1983 | Styremedlem | 17.10.2026 |
| Bjørn Erik SandvaagFødt 1967 | Styrets leder | 17.10.2026 |
| Torill RenaaFødt 1975 | Daglig leder | 17.10.2026 |
Kilde: Brønnøysundregistrene. Registrert rolle er ikke dokumentasjon på direkte kontaktinformasjon.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Rapporterte aksjonærer.
Per 31.12.2025 · 10 av 11 tilgjengelige eierposter
- A. IDSØE ASOrdinære aksjer9,09 %
- FISH & COW ASOrdinære aksjer9,09 %
- FISKETORGET STAVANGER ASOrdinære aksjer9,09 %
- MAESTRO F & B ASOrdinære aksjer9,09 %
- MATBODEN K8 ASOrdinære aksjer9,09 %
- Øvrige / ikke viste poster54,55 %
Fast skala 0–100 %. Andeler er ikke normalisert. Ufylt del ligger utenfor vist sum.
Flere selskapseiere (1)
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| TO-MAT OG KJØKKEN ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 9,09 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
Kilde: Skatteetaten. Eierandel er andel av aksjeantall, ikke nødvendigvis stemmerett eller kontroll. Personnavn gjelder separate kildeposter. Like navn er ikke automatisk samme person.
Tidligere rapporterte eierposter (21)
- 2024 · BØLGEN & MOI STAVANGER AS · 9,09 %
- 2024 · FISH & COW AS · 9,09 %
- 2024 · FISKETORGET STAVANGER AS · 9,09 %
- 2024 · HBB STAVANGER AS · 9,09 %
- 2024 · MAESTRO F & B AS · 9,09 %
- 2024 · MATBODEN K8 AS · 9,09 %
- 2024 · MATMAGASINET AS · 9,09 %
- 2024 · RENAA RESTAURANTER AS · 9,09 %
- 2024 · RESTAURANT BEVAREMEGVEL AS · 9,09 %
- 2024 · STAVANGER VINFEST AS · 9,09 %
- 2024 · TO-MAT OG KJØKKEN AS · 9,09 %
- 2023 · BØLGEN & MOI STAVANGER AS · 9,09 %
- 2023 · FISH & COW AS · 9,09 %
- 2023 · FISKETORGET STAVANGER AS · 9,09 %
- 2023 · HBB STAVANGER AS · 9,09 %
- 2023 · MAESTRO F & B AS · 9,09 %
- 2023 · MATBODEN K8 AS · 9,09 %
- 2023 · RENAA RESTAURANTER AS · 9,09 %
- 2023 · RESTAURANT BEVAREMEGVEL AS · 9,09 %
- 2023 · STAVANGER VINFEST AS · 9,09 %
- 2023 · TO-MAT OG KJØKKEN AS · 9,09 %
ÅRSDATERT EIERSKAP
Selskapets aksjeposter
Selskapets egne investeringer i andre virksomheter. Aksjonærene som eier selskapet vises under Eierskap.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil 500 kildeposter undersøkes; visningen kan være avgrenset. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Indirekte eierskap
Utforsk dokumenterte eierveier gjennom selskaper. Hver vei og aksjeklasse vises separat; andelene summeres ikke.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil fire eierledd, 32 selskapsoppslag og 250 kjeder undersøkes innen et kort tidsbudsjett. Dette er et avgrenset utvalg, ikke en rangering av de største 250. Sykluser stoppes. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Direkte, rapporterte eierposter vises først. Åpne kartet for å utforske videre.
Direkte eierposter uten interaktivt kart
Per 31.12.2025 · 10 av 11 tilgjengelige eierposter
Flere selskapseiere (1)
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| TO-MAT OG KJØKKEN ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 9,09 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
Kilde: Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Årsdatert aksjeeierskap er ikke nødvendigvis dagens stemmerett eller konsernkontroll.
Åpne interaktivt kart for direkte eierposter
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Se eiere og åpne selskapsledd videre, med samme årgang i hele treet.
Trykk på en bedrift for å åpne eiere. Bruk i for detaljer.