Utforsk flere norske bedrifter →

BEDRIFTSKORT VIRKSOMHET

B-THERMIQ AS

Org.nr. 931 709 704ASTRONDHEIMNæringskode 43.340

Maler- og glassarbeid

Soliditet: Svak · -197,0 % (2025)
Selskapsregnskap i NOK · 2024: 15 000 NOK · 2025: 354 027 NOK
2024–2025 · NOK
Driftsinntekter354 027 NOK
2025 · selskap↑ 2 260,2 % fra 2024
Selskapsregnskap i NOK · 2024: -569 722 NOK · 2025: -148 828 NOK
2024–2025 · NOK
Driftsresultat · EBIT-148 828 NOK
2025 · selskap↑ 420 894 NOK fra 2024

-42,0 % EBIT-margin

Registrerte ansatte0–4 ansatte
Ved siste kontroll: RegistrertEksakt antall ikke oppgitt

ØKONOMI

Regnskap og nøkkeltall

Beløp i hele valutaenheter
Selskapsregnskap

Beløp i NOK

Selskapsregnskap · beløp uten visningsavrunding til tusen
Regnskapspost20252024
ValutaNOKNOK
Driftsinntekter354 02715 000
Driftsresultat-148 828-569 722
Årsresultat-235 978-648 268
Egenkapital-860 794-624 816
Sum eiendeler436 855496 774
EBIT-margin-42,0 %-3 798,1 %

Indikatorer: egenkapital / eiendeler og EBIT / driftsinntekter. Midtlinjen er 0 %, skala −100 til +100 %. Ingen kredittvurdering.

Vis utvikling i NOK
DriftsinntekterNOK · 2024–2025354 027 NOK
↑ 2 260,2 % fra 2024
Driftsinntekter20242025

Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.

DriftsresultatNOK · 2024–2025-148 828 NOK
↑ 420 894 NOK fra 2024
Driftsresultat20242025

Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.

Kilder og omregningsgrunnlag

Selskap og konsern holdes atskilt. Samme historiske årskurs brukes på resultat og balanse. Manglende verdier vises som «—». Faktiske nullverdier beholdes.

  • 2025 · NOK · original-NOK · kildeversjon 7e89e5cf27f4
  • 2024 · NOK · original-NOK · kildeversjon 49276e8d5cd3

Utvid for flere regnskapsposter. Vi viser poster med opplysninger i minst ett år. «—» betyr at en verdi mangler for det enkelte året.

Resultatregnskap3 poster med opplysninger
Selskapsregnskap · Resultatregnskap · hele valutaenheter
Regnskapspost20252024
Driftsinntekter
Sum driftsinntekter354 02715 000
Driftsresultat
Driftsresultat (EBIT)-148 828-569 722
Resultat og skatt
Årsresultat-235 978-648 268
Balanseregnskap2 poster med opplysninger
Selskapsregnskap · Balanseregnskap · hele valutaenheter
Regnskapspost20252024
Omløpsmidler
Sum eiendeler436 855496 774
Egenkapital
Sum egenkapital-860 794-624 816
LederlønnIkke tilgjengelig

Ingen opplysninger i det tilgjengelige regnskapsgrunnlaget.

REGISTEROPPLYSNINGER

Virksomheten i korte trekk

Ved siste kontroll: Registrert
Bransje
43.340 · Maler- og glassarbeid
Registrert adresse
Sluppenvegen 1, 7037 TRONDHEIM
Stiftet
16.06.2023
Enhetstype
Hovedenhet

ADRESSE OG EIENDOM

Eiendomsinformasjon

Åpne data

Sluppenvegen 1, 7037 TRONDHEIM

Henter eiendomsopplysninger …

© Kartverket · CC BY 4.0

Bedrifter på samme adresse

Tilgjengelige bedriftskort

    Om adressekoblingen

    Samme registrerte gateadresse, postnummer og kommune. Det dokumenterer ikke eierskap, leieforhold eller hvem som bruker bygget. Adressekoblingen identifiserer ikke en bestemt seksjon eller boenhet. Åpne opplysninger viser ikke hjemmelshavere, salgsdato, tomteareal eller en full bygningsoversikt.

    REGISTRERTE ROLLER

    Menneskene og virksomhetene bak.

    Søk i registrerte roller →Undersøk verv og dokumenterte forbindelser.
    NavnRolleKildedato
    Henning Christof BeckerFødt 1989Styrets leder19.10.2026
    EVER TRONDHEIM ASSe rolleoppføringenRegnskapsfører19.10.2026
    Konrad BeckerFødt 1996Styremedlem19.10.2026
    Henning Christof BeckerFødt 1989Daglig leder19.10.2026

    Kilde: Brønnøysundregistrene. Registrert rolle er ikke dokumentasjon på direkte kontaktinformasjon.

    ÅRSDATERT EIERSKAP

    Rapporterte aksjonærer.

    Søk i aksjonærer →Finn en aksjonær og følg rapporterte eierposter.

    Per 31.12.2025 · 5 av 5 tilgjengelige eierposter

    AksjonærAndel / aksjeklasseKildedato
    VELO HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene →35,00 % · Ordinære aksjer31.12.2025
    H.BECKER HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene →27,50 % · Ordinære aksjer31.12.2025
    RAFAL PIERZCHALAFødt 1981 · OSLO15,00 % · Ordinære aksjer31.12.2025
    SVEIN LUNDFødt 1953 · NORHEIMSUND15,00 % · Ordinære aksjer31.12.2025
    ROBERT LUNDFødt 1980 · NORHEIMSUND2,50 % · Ordinære aksjer31.12.2025
    Fordeling av aksjeantall 31.12.2025
    95,0 %vist andel av aksjene
    • VELO HOLDING ASOrdinære aksjer35,00 %
    • H.BECKER HOLDING ASOrdinære aksjer27,50 %
    • RAFAL PIERZCHALAOrdinære aksjer15,00 %
    • SVEIN LUNDOrdinære aksjer15,00 %
    • ROBERT LUNDOrdinære aksjer2,50 %
    • Øvrige / ikke viste poster5,00 %

    Fast skala 0–100 %. Andeler er ikke normalisert. Ufylt del ligger utenfor vist sum.

    Kilde: Skatteetaten. Eierandel er andel av aksjeantall, ikke nødvendigvis stemmerett eller kontroll. Personnavn gjelder separate kildeposter. Like navn er ikke automatisk samme person.

    Tidligere rapporterte eierposter (8)

    ÅRSDATERT EIERSKAP

    Selskapets aksjeposter

    Selskapets egne investeringer i andre virksomheter. Aksjonærene som eier selskapet vises under Eierskap.

    Kilde og avgrensning

    Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.

    Inntil 500 kildeposter undersøkes; visningen kan være avgrenset. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.

    ÅRSDATERT EIERSKAP

    Indirekte eierskap

    Utforsk dokumenterte eierveier gjennom selskaper. Hver vei og aksjeklasse vises separat; andelene summeres ikke.

    Kilde og avgrensning

    Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.

    Inntil fire eierledd, 32 selskapsoppslag og 250 kjeder undersøkes innen et kort tidsbudsjett. Dette er et avgrenset utvalg, ikke en rangering av de største 250. Sykluser stoppes. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.

    FORBINDELSER

    Utforsk eierstrukturen.

    Direkte, rapporterte eierposter vises først. Åpne kartet for å utforske videre.

    Direkte eierposter uten interaktivt kart

    Per 31.12.2025 · 5 av 5 tilgjengelige eierposter

    AksjonærAndel / aksjeklasseKildedato
    VELO HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene →35,00 % · Ordinære aksjer31.12.2025
    H.BECKER HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene →27,50 % · Ordinære aksjer31.12.2025
    RAFAL PIERZCHALAFødt 1981 · OSLO15,00 % · Ordinære aksjer31.12.2025
    SVEIN LUNDFødt 1953 · NORHEIMSUND15,00 % · Ordinære aksjer31.12.2025
    ROBERT LUNDFødt 1980 · NORHEIMSUND2,50 % · Ordinære aksjer31.12.2025

    Kilde: Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Årsdatert aksjeeierskap er ikke nødvendigvis dagens stemmerett eller konsernkontroll.

    Åpne interaktivt kart for direkte eierposter

    FORBINDELSER

    Utforsk eierstrukturen.

    Se eiere og åpne selskapsledd videre, med samme årgang i hele treet.

    Årsdatert eierskap