Utforsk flere norske bedrifter →
BEDRIFTSKORT VIRKSOMHET
LOGI TRANS GROUP AS
Andre støttetjenester for transport
Margin ikke beregnet
ØKONOMI
Regnskap og nøkkeltall
Selskapsregnskap
Beløp i NOK
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Valuta | NOK | NOK | NOK |
| Driftsinntekter | — | — | — |
| Driftsresultat | -229 365 | -200 774 | -200 416 |
| Årsresultat | 15 178 571 | 13 862 753 | 9 484 121 |
| Egenkapital | 40 924 281 | 35 745 710 | 31 882 958 |
| Sum eiendeler | 142 993 386 | 103 490 754 | 97 877 906 |
| EBIT-margin | — | — | — |
Indikatorer: egenkapital / eiendeler og EBIT / driftsinntekter. Midtlinjen er 0 %, skala −100 til +100 %. Ingen kredittvurdering.
Vis utvikling i NOK
Graf krever minst to tilgjengelige NOK-år.
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Kilder og omregningsgrunnlag
Selskap og konsern holdes atskilt. Samme historiske årskurs brukes på resultat og balanse. Manglende verdier vises som «—». Faktiske nullverdier beholdes.
- 2025 · NOK · original-NOK · kildeversjon b1a7be56ac87
- 2024 · NOK · original-NOK · kildeversjon 30a2752bc441
- 2023 · NOK · original-NOK · kildeversjon 20c2742f0c4d
Utvid for flere regnskapsposter. Vi viser poster med opplysninger i minst ett år. «—» betyr at en verdi mangler for det enkelte året.
Resultatregnskap2 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsresultat | |||
| Driftsresultat (EBIT) | -229 365 | -200 774 | -200 416 |
| Resultat og skatt | |||
| Årsresultat | 15 178 571 | 13 862 753 | 9 484 121 |
Balanseregnskap2 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Omløpsmidler | |||
| Sum eiendeler | 142 993 386 | 103 490 754 | 97 877 906 |
| Egenkapital | |||
| Sum egenkapital | 40 924 281 | 35 745 710 | 31 882 958 |
LederlønnIkke tilgjengelig
Ingen opplysninger i det tilgjengelige regnskapsgrunnlaget.
Konsernregnskap
Beløp i NOK
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Valuta | NOK | NOK | NOK |
| Driftsinntekter | 668 269 283 | 618 426 942 | 643 729 774 |
| Driftsresultat | 27 418 343 | 29 769 316 | 21 512 058 |
| Årsresultat | 14 656 381 | 15 107 640 | 10 281 522 |
| Egenkapital | 66 556 228 | 61 600 203 | 54 658 429 |
| Sum eiendeler | 318 007 110 | 300 295 116 | 327 372 421 |
| EBIT-margin | 4,1 % | 4,8 % | 3,3 % |
Indikatorer: egenkapital / eiendeler og EBIT / driftsinntekter. Midtlinjen er 0 %, skala −100 til +100 %. Ingen kredittvurdering.
Vis utvikling i NOK
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Kilder og omregningsgrunnlag
Selskap og konsern holdes atskilt. Samme historiske årskurs brukes på resultat og balanse. Manglende verdier vises som «—». Faktiske nullverdier beholdes.
- 2025 · NOK · original-NOK · kildeversjon 507e0731279a
- 2024 · NOK · original-NOK · kildeversjon 67914abc7fbd
- 2023 · NOK · original-NOK · kildeversjon 8eb9835cf069
Utvid for flere regnskapsposter. Vi viser poster med opplysninger i minst ett år. «—» betyr at en verdi mangler for det enkelte året.
Resultatregnskap3 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | |||
| Sum driftsinntekter | 668 269 283 | 618 426 942 | 643 729 774 |
| Driftsresultat | |||
| Driftsresultat (EBIT) | 27 418 343 | 29 769 316 | 21 512 058 |
| Resultat og skatt | |||
| Årsresultat | 14 656 381 | 15 107 640 | 10 281 522 |
Balanseregnskap2 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Omløpsmidler | |||
| Sum eiendeler | 318 007 110 | 300 295 116 | 327 372 421 |
| Egenkapital | |||
| Sum egenkapital | 66 556 228 | 61 600 203 | 54 658 429 |
LederlønnIkke tilgjengelig
Ingen opplysninger i det tilgjengelige regnskapsgrunnlaget.
REGISTEROPPLYSNINGER
Virksomheten i korte trekk
- Bransje
- 52.260 · Andre støttetjenester for transport
- Registrert adresse
- Plattformvegen 5, 4056 TANANGER
- Stiftet
- 20.12.2005
- Enhetstype
- Hovedenhet
ADRESSE OG EIENDOM
Eiendomsinformasjon
Plattformvegen 5, 4056 TANANGER
Bedrifter på samme adresse
Tilgjengelige bedriftskort
Om adressekoblingen
Samme registrerte gateadresse, postnummer og kommune. Det dokumenterer ikke eierskap, leieforhold eller hvem som bruker bygget. Adressekoblingen identifiserer ikke en bestemt seksjon eller boenhet. Åpne opplysninger viser ikke hjemmelshavere, salgsdato, tomteareal eller en full bygningsoversikt.
REGISTRERTE ROLLER
Menneskene og virksomhetene bak.
| Navn | Rolle | Kildedato |
|---|---|---|
| Liv Torhild KjernesFødt 1958 | Styremedlem | 20.10.2026 |
| Pål Ragnar KjernesFødt 1956 | Styrets leder | 20.10.2026 |
| Else Cathrine Kjernes OgneFødt 1984 | Daglig leder | 20.10.2026 |
| CEDRA NORGE ASSe rolleoppføringen | Revisor | 20.10.2026 |
| Else Cathrine Kjernes OgneFødt 1984 | Styremedlem | 20.10.2026 |
Kilde: Brønnøysundregistrene. Registrert rolle er ikke dokumentasjon på direkte kontaktinformasjon.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Rapporterte aksjonærer.
Per 31.12.2025 · 5 av 5 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| PÅL RAGNAR KJERNESFødt 1956 · STAVANGER | 44,44 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| ANNETTE KJERNESFødt 1988 · STAVANGER | 16,67 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| ELSE CATHRINE KJERNES OGNEFødt 1984 · STAVANGER | 16,67 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| MONICA KJERNESFødt 1977 · STAVANGER | 16,67 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| PÅL RAGNAR KJERNESFødt 1956 · STAVANGER | 5,56 % · A-aksjer | 31.12.2025 |
- PÅL RAGNAR KJERNESB-aksjer44,44 %
- ANNETTE KJERNESB-aksjer16,67 %
- ELSE CATHRINE KJERNES OGNEB-aksjer16,67 %
- MONICA KJERNESB-aksjer16,67 %
- PÅL RAGNAR KJERNESA-aksjer5,56 %
Fast skala 0–100 %. Andeler er ikke normalisert. Ufylt del ligger utenfor vist sum.
Kilde: Skatteetaten. Eierandel er andel av aksjeantall, ikke nødvendigvis stemmerett eller kontroll. Personnavn gjelder separate kildeposter. Like navn er ikke automatisk samme person.
Tidligere rapporterte eierposter (10)
- 2024 · PÅL RAGNAR KJERNES · 44,44 %
- 2024 · ANNETTE KJERNES · 16,67 %
- 2024 · ELSE CATHRINE KJERNES OGNE · 16,67 %
- 2024 · MONICA KJERNES · 16,67 %
- 2024 · PÅL RAGNAR KJERNES · 5,56 %
- 2023 · PÅL RAGNAR KJERNES · 44,44 %
- 2023 · ANNETTE KJERNES · 16,67 %
- 2023 · ELSE CATHRINE KJERNES OGNE · 16,67 %
- 2023 · MONICA KJERNES · 16,67 %
- 2023 · PÅL RAGNAR KJERNES · 5,56 %
ÅRSDATERT EIERSKAP
Selskapets aksjeposter
Selskapets egne investeringer i andre virksomheter. Aksjonærene som eier selskapet vises under Eierskap.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil 500 kildeposter undersøkes; visningen kan være avgrenset. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Indirekte eierskap
Utforsk dokumenterte eierveier gjennom selskaper. Hver vei og aksjeklasse vises separat; andelene summeres ikke.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil fire eierledd, 32 selskapsoppslag og 250 kjeder undersøkes innen et kort tidsbudsjett. Dette er et avgrenset utvalg, ikke en rangering av de største 250. Sykluser stoppes. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Direkte, rapporterte eierposter vises først. Åpne kartet for å utforske videre.
Direkte eierposter uten interaktivt kart
Per 31.12.2025 · 5 av 5 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| PÅL RAGNAR KJERNESFødt 1956 · STAVANGER | 44,44 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| ANNETTE KJERNESFødt 1988 · STAVANGER | 16,67 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| ELSE CATHRINE KJERNES OGNEFødt 1984 · STAVANGER | 16,67 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| MONICA KJERNESFødt 1977 · STAVANGER | 16,67 % · B-aksjer | 31.12.2025 |
| PÅL RAGNAR KJERNESFødt 1956 · STAVANGER | 5,56 % · A-aksjer | 31.12.2025 |
Kilde: Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Årsdatert aksjeeierskap er ikke nødvendigvis dagens stemmerett eller konsernkontroll.
Åpne interaktivt kart for direkte eierposter
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Se eiere og åpne selskapsledd videre, med samme årgang i hele treet.
Trykk på en bedrift for å åpne eiere. Bruk i for detaljer.