Utforsk flere norske bedrifter →
BEDRIFTSKORT VIRKSOMHET
STJERNEMADRASSEN AS
Utleie av egen eller leid fast eiendom
2,5 % EBIT-margin
ØKONOMI
Regnskap og nøkkeltall
Selskapsregnskap
Beløp i NOK
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Valuta | NOK | NOK | NOK |
| Driftsinntekter | 2 765 621 | 6 803 027 | 9 106 399 |
| Driftsresultat | 68 316 | -386 602 | 52 261 |
| Årsresultat | -182 518 | -637 905 | -223 797 |
| Egenkapital | 3 115 016 | 3 297 534 | 3 935 439 |
| Sum eiendeler | 6 146 086 | 8 323 417 | 9 731 951 |
| EBIT-margin | 2,5 % | -5,7 % | 0,6 % |
Indikatorer: egenkapital / eiendeler og EBIT / driftsinntekter. Midtlinjen er 0 %, skala −100 til +100 %. Ingen kredittvurdering.
Vis utvikling i NOK
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Trykk på årspunktene for eksakte beløp. Manglende år gir brudd. Regnskapstabellen over viser alle beløp.
Kilder og omregningsgrunnlag
Selskap og konsern holdes atskilt. Samme historiske årskurs brukes på resultat og balanse. Manglende verdier vises som «—». Faktiske nullverdier beholdes.
- 2025 · NOK · original-NOK · kildeversjon e74a90ba6296
- 2024 · NOK · original-NOK · kildeversjon c7155373a5c1
- 2023 · NOK · original-NOK · kildeversjon 8773903ee7c3
Utvid for flere regnskapsposter. Vi viser poster med opplysninger i minst ett år. «—» betyr at en verdi mangler for det enkelte året.
Resultatregnskap3 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Driftsinntekter | |||
| Sum driftsinntekter | 2 765 621 | 6 803 027 | 9 106 399 |
| Driftsresultat | |||
| Driftsresultat (EBIT) | 68 316 | -386 602 | 52 261 |
| Resultat og skatt | |||
| Årsresultat | -182 518 | -637 905 | -223 797 |
Balanseregnskap2 poster med opplysninger
| Regnskapspost | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Omløpsmidler | |||
| Sum eiendeler | 6 146 086 | 8 323 417 | 9 731 951 |
| Egenkapital | |||
| Sum egenkapital | 3 115 016 | 3 297 534 | 3 935 439 |
LederlønnIkke tilgjengelig
Ingen opplysninger i det tilgjengelige regnskapsgrunnlaget.
REGISTEROPPLYSNINGER
Virksomheten i korte trekk
- Bransje
- 68.200 · Utleie av egen eller leid fast eiendom
- Registrert adresse
- Kaivegen 5, 6220 STRAUMGJERDE
- Stiftet
- 06.08.2007
- Enhetstype
- Hovedenhet
ADRESSE OG EIENDOM
Eiendomsinformasjon
Kaivegen 5, 6220 STRAUMGJERDE
Bedrifter på samme adresse
Tilgjengelige bedriftskort
Om adressekoblingen
Samme registrerte gateadresse, postnummer og kommune. Det dokumenterer ikke eierskap, leieforhold eller hvem som bruker bygget. Adressekoblingen identifiserer ikke en bestemt seksjon eller boenhet. Åpne opplysninger viser ikke hjemmelshavere, salgsdato, tomteareal eller en full bygningsoversikt.
REGISTRERTE ROLLER
Menneskene og virksomhetene bak.
| Navn | Rolle | Kildedato |
|---|---|---|
| REVISOR KLOKK ASSe rolleoppføringen | Revisor | 20.10.2026 |
| Hallgeir Even LadeFødt 1963 | Styremedlem | 20.10.2026 |
| Bernt Inge TandstadFødt 1965 | Styrets leder | 20.10.2026 |
| Ole Elling StraumsheimFødt 1969 | Styremedlem | 20.10.2026 |
| Håvar TandstadFødt 1969 | Styremedlem | 20.10.2026 |
| SPAREBANK 1 REGNSKAPSHUSET SMN ASSe rolleoppføringen | Regnskapsfører | 20.10.2026 |
| Håvar TandstadFødt 1969 | Daglig leder | 20.10.2026 |
Kilde: Brønnøysundregistrene. Registrert rolle er ikke dokumentasjon på direkte kontaktinformasjon.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Rapporterte aksjonærer.
Per 31.12.2025 · 4 av 4 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| HÅVAR TANDSTAD HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 67,11 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| BERNT INGE TANDSTADFødt 1965 · STRAUMGJERDE | 20,13 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| OLE ELLING STRAUMSHEIMFødt 1969 · STRAUMGJERDE | 10,07 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| LADE INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 2,68 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
- HÅVAR TANDSTAD HOLDING ASOrdinære aksjer67,11 %
- BERNT INGE TANDSTADOrdinære aksjer20,13 %
- OLE ELLING STRAUMSHEIMOrdinære aksjer10,07 %
- LADE INVEST ASOrdinære aksjer2,68 %
Fast skala 0–100 %. Andeler er ikke normalisert. Ufylt del ligger utenfor vist sum.
Kilde: Skatteetaten. Eierandel er andel av aksjeantall, ikke nødvendigvis stemmerett eller kontroll. Personnavn gjelder separate kildeposter. Like navn er ikke automatisk samme person.
Tidligere rapporterte eierposter (8)
- 2024 · HÅVAR TANDSTAD HOLDING AS · 67,11 %
- 2024 · BERNT INGE TANDSTAD · 20,13 %
- 2024 · OLE ELLING STRAUMSHEIM · 10,07 %
- 2024 · LADE INVEST AS · 2,68 %
- 2023 · HÅVAR TANDSTAD HOLDING AS · 67,11 %
- 2023 · BERNT INGE TANDSTAD · 20,13 %
- 2023 · OLE ELLING STRAUMSHEIM · 10,07 %
- 2023 · LADE INVEST AS · 2,68 %
ÅRSDATERT EIERSKAP
Selskapets aksjeposter
Selskapets egne investeringer i andre virksomheter. Aksjonærene som eier selskapet vises under Eierskap.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil 500 kildeposter undersøkes; visningen kan være avgrenset. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
ÅRSDATERT EIERSKAP
Indirekte eierskap
Utforsk dokumenterte eierveier gjennom selskaper. Hver vei og aksjeklasse vises separat; andelene summeres ikke.
Kilde og avgrensning
Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Alle ledd gjelder samme kildeår og kildesett. Videre kobling følger norske organisasjonsnumre; utenlandske identifikatorer kobles ikke automatisk. Beregnet andel er produktet av rapportert aksjeantall / totalaksjer i hvert ledd, ikke stemmerett, kontroll eller dagens aksjebok. Delvis kildedekning oppgis ved leddet; uavklart beregningsgrunnlag vises uten prosent.
Inntil fire eierledd, 32 selskapsoppslag og 250 kjeder undersøkes innen et kort tidsbudsjett. Dette er et avgrenset utvalg, ikke en rangering av de største 250. Sykluser stoppes. Manglende treff beviser ikke at eierskap mangler.
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Direkte, rapporterte eierposter vises først. Åpne kartet for å utforske videre.
Direkte eierposter uten interaktivt kart
Per 31.12.2025 · 4 av 4 tilgjengelige eierposter
| Aksjonær | Andel / aksjeklasse | Kildedato |
|---|---|---|
| HÅVAR TANDSTAD HOLDING ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 67,11 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| BERNT INGE TANDSTADFødt 1965 · STRAUMGJERDE | 20,13 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| OLE ELLING STRAUMSHEIMFødt 1969 · STRAUMGJERDE | 10,07 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
| LADE INVEST ASSe eierpostenSe aksjepostene → | 2,68 % · Ordinære aksjer | 31.12.2025 |
Kilde: Skatteetaten / Aksjonærregisteret. Årsdatert aksjeeierskap er ikke nødvendigvis dagens stemmerett eller konsernkontroll.
Åpne interaktivt kart for direkte eierposter
FORBINDELSER
Utforsk eierstrukturen.
Se eiere og åpne selskapsledd videre, med samme årgang i hele treet.
Trykk på en bedrift for å åpne eiere. Bruk i for detaljer.